cristiano-ronaldo-auto-kupil-pilkarz-nowy-samochod-bugatti
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Cristiano Ronaldo jest nie do poznania! Piłkarz przeszedł metamorfozę

Jak teraz wygląda?

Paulina Filipowicz 23 sierpnia 2020 18:29
cristiano-ronaldo-auto-kupil-pilkarz-nowy-samochod-bugatti
Fot. Getty Images

Cristiano Ronaldo nie bez powodu uznawany jest za jednego z najlepszych piłkarzy naszych czasów. Utalentowany napastnik Juventusu od wielu lat zaskakuje i wzbudza podziw swoimi umiejętnościami. Nie tylko jego życie zawodowe, ale również prywatne budzi ogromne zainteresowanie mediów i fanów. Ronaldo jest nie tylko ikoną sportu, ale również wzorem do naśladowania pod względem stylu czy kwestii urodowych. Znany piłkarz zaskoczył ostatnio metamorfozą, totalnie odmieniając swój wygląd! Jak teraz się prezentuje?

Cristiano Ronaldo jest nie do poznania. Piłkarz przeszedł metamorfozę

Ronaldo od kilku lat związany jest z Georginą Rodriguez, z którą wychowuje czwórkę dzieci. Kilka tygodni temu media zastanawiały się nawet, czy piłkarz ponownie zostanie ojcem, a dowodem na to miały być najnowsze zdjęcia Georginy.

Dziś plotki na temat zakochanych są równie gorące! Cristiano opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z ukochaną, które opatrzył komentarzem "Moja miłość". Ta sama fotografia pojawiła się na profilu Georginy, a opis, który zamieściła pod postem rozgrzał plotki. "Tak", napisała ukochana piłkarza, a fani od razu zaczęli podejrzewać, iż w końcu doszło do zaręczyn. Zakochani jednak nigdy nie wypowiadają się o swoim życiu prywatnym, dlatego te doniesienia na razie się nie potwierdziły.

Ponadto na fotografii para trzyma się za ręce i nie sposób dostrzec zaręczynowego pierścionka. Jednak zdjęcie te ukazuje coś jeszcze - metamorfozę Ronaldo! Piłkarz słynie z idealnie ułożonej fryzury i nieco dłuższych ciemnych włosów. Tym razem zdecydował się na krótkie cięcie i... okulary! W takim wydaniu jeszcze nigdy go nie widzieliśmy! Jak Wam się podoba nowy look Cristiano Ronaldo? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mi amor ❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…