Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O tym się mówi!

Córka Bogusława Lindy w nietypowej stylizacji podczas otwarcia K MAG ART SPOT!

Jak teraz wygląda Aleksandra Linda?

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2021 16:27
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

W czwartek miała miejsce uroczysta impreza z okazji otwarcia K MAG ART. SPOT. Jednym z gości była Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. 29-latka przyciągnęła uwagę wszystkich dość nietypową stylizacją. Jak prezentowała się aktorka i aspirująca celebrytka?

Czytaj też: Historia miłości Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Walczyli by być razem...

Aleksandra Linda w nietypowej stylizacji na evencie

Wydarzenia branżowe wraz z poluzowaniem obostrzeń rozpoczęły się na nowo. W czwartkowy wieczór gwiazdy bawiły się na otwarciu K MAG ART. SPOT. Wśród gości znalazła się również Aleksandra Linda, córka aktorka Bogusława Lindy. Raz na jakiś czas młodą aktorkę można spotkać na branżowych wydarzeniach. Rok temu wraz z rodzicami pojawiła się na premierze filmu pt. Psy 3.

Tym razem Aleksandra bawiła się w gronie znajomych, a uwagę przyciągała jej nietypowa stylizacja. Postawiła na białą spódnicę w czarne grochy i top w tym samym princie. Dumnie eksponowała umięśniony brzuch. Do tego założyła również czarną marynarkę oraz ciemne okulary.

Czytaj także: Tak zmieniała się Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy! 

Jak Wam się podoba stylizacja Aleksandry Lindy? 

Aleksandra Linda
Fot. AKPA
Aleksandra Linda
Fot. AKPA
Aleksandra Linda
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.