Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O tym się mówi!

Córka Bogusława Lindy w nietypowej stylizacji podczas otwarcia K MAG ART SPOT!

Jak teraz wygląda Aleksandra Linda?

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2021 16:27
Bogusław Linda, Aleksandra Linda
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

W czwartek miała miejsce uroczysta impreza z okazji otwarcia K MAG ART. SPOT. Jednym z gości była Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. 29-latka przyciągnęła uwagę wszystkich dość nietypową stylizacją. Jak prezentowała się aktorka i aspirująca celebrytka?

Czytaj też: Historia miłości Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Walczyli by być razem...

Aleksandra Linda w nietypowej stylizacji na evencie

Wydarzenia branżowe wraz z poluzowaniem obostrzeń rozpoczęły się na nowo. W czwartkowy wieczór gwiazdy bawiły się na otwarciu K MAG ART. SPOT. Wśród gości znalazła się również Aleksandra Linda, córka aktorka Bogusława Lindy. Raz na jakiś czas młodą aktorkę można spotkać na branżowych wydarzeniach. Rok temu wraz z rodzicami pojawiła się na premierze filmu pt. Psy 3.

Tym razem Aleksandra bawiła się w gronie znajomych, a uwagę przyciągała jej nietypowa stylizacja. Postawiła na białą spódnicę w czarne grochy i top w tym samym princie. Dumnie eksponowała umięśniony brzuch. Do tego założyła również czarną marynarkę oraz ciemne okulary.

Czytaj także: Tak zmieniała się Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy! 

Jak Wam się podoba stylizacja Aleksandry Lindy? 

Aleksandra Linda
Fot. AKPA
Aleksandra Linda
Fot. AKPA
Aleksandra Linda
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.