Coreczka_Joanny_Krupy_zostala_modelka
Fot. Instagram @joannakrupa
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Joanny Krupy już została… modelką!

Zobaczcie, jak wypadła!

Redakcja VIVA! 20 maja 2020 07:59
Coreczka_Joanny_Krupy_zostala_modelka
Fot. Instagram @joannakrupa

Córeczka Joanny Krupy, kilkumiesięczna Asha-Leigh nie może narzekać na nudę. Jej mama, prowadząca program Top Model wymyśla jej coraz to nowe zajęcia. Dziewczynka już jest gwiazdą Instagrama, a ostatnio zadebiutowała jako modelka. Joanna Krupa wykorzystała bowiem jej zdjęcie w sponsorowanym poście wózków dziecięcych. Obok zdjęcia małej modelki i jej mamy możemy przeczytać: „Kochani, razem z Ashą i @kinderkraftofficial szykujemy się na nadchodzący Dzień Matki w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę: od dziś spacerówkę GRANDE LX kupicie w niższej cenie: 599zł! Listę sklepów objętych promocją znajdziecie w moim stories. Udanych spacerów!”.

Córka Joanny Krupy gwiazdą Instagrama

Przypomnijmy, że córka Joanny Krupy Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Gwiazda narodzinami córeczki pochwaliła się na Instagramie. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Moja mała córeczka Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada o 17:50”, poinformowała Joanna Krupa w mediach społecznościowych. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Mogę powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki”, komentowała dalej gwiazda. Trzeba zatem przyznać, że Asha-Leigh Presley Nunes ma już na Instagramie całkiem długi staż!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.