Coreczka_Joanny_Krupy_zostala_modelka
Fot. Instagram @joannakrupa
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Joanny Krupy już została… modelką!

Zobaczcie, jak wypadła!

Redakcja VIVA! 20 maja 2020 07:59
Coreczka_Joanny_Krupy_zostala_modelka
Fot. Instagram @joannakrupa

Córeczka Joanny Krupy, kilkumiesięczna Asha-Leigh nie może narzekać na nudę. Jej mama, prowadząca program Top Model wymyśla jej coraz to nowe zajęcia. Dziewczynka już jest gwiazdą Instagrama, a ostatnio zadebiutowała jako modelka. Joanna Krupa wykorzystała bowiem jej zdjęcie w sponsorowanym poście wózków dziecięcych. Obok zdjęcia małej modelki i jej mamy możemy przeczytać: „Kochani, razem z Ashą i @kinderkraftofficial szykujemy się na nadchodzący Dzień Matki w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę: od dziś spacerówkę GRANDE LX kupicie w niższej cenie: 599zł! Listę sklepów objętych promocją znajdziecie w moim stories. Udanych spacerów!”.

Córka Joanny Krupy gwiazdą Instagrama

Przypomnijmy, że córka Joanny Krupy Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Gwiazda narodzinami córeczki pochwaliła się na Instagramie. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Moja mała córeczka Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada o 17:50”, poinformowała Joanna Krupa w mediach społecznościowych. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Mogę powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki”, komentowała dalej gwiazda. Trzeba zatem przyznać, że Asha-Leigh Presley Nunes ma już na Instagramie całkiem długi staż!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.