Coreczka_Joanny_Krupy_zostala_modelka
Fot. Instagram @joannakrupa
O TYM SIĘ MÓWI

Córeczka Joanny Krupy już została… modelką!

Zobaczcie, jak wypadła!

Redakcja VIVA! 20 maja 2020 07:59
Coreczka_Joanny_Krupy_zostala_modelka
Fot. Instagram @joannakrupa

Córeczka Joanny Krupy, kilkumiesięczna Asha-Leigh nie może narzekać na nudę. Jej mama, prowadząca program Top Model wymyśla jej coraz to nowe zajęcia. Dziewczynka już jest gwiazdą Instagrama, a ostatnio zadebiutowała jako modelka. Joanna Krupa wykorzystała bowiem jej zdjęcie w sponsorowanym poście wózków dziecięcych. Obok zdjęcia małej modelki i jej mamy możemy przeczytać: „Kochani, razem z Ashą i @kinderkraftofficial szykujemy się na nadchodzący Dzień Matki w Polsce. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę: od dziś spacerówkę GRANDE LX kupicie w niższej cenie: 599zł! Listę sklepów objętych promocją znajdziecie w moim stories. Udanych spacerów!”.

Córka Joanny Krupy gwiazdą Instagrama

Przypomnijmy, że córka Joanny Krupy Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada 2019 roku. Gwiazda narodzinami córeczki pochwaliła się na Instagramie. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Moja mała córeczka Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat 2 listopada o 17:50”, poinformowała Joanna Krupa w mediach społecznościowych. "To były jedne z najpiękniejszych, najbardziej emocjonalnych i najtrudniejszych chwil w moim życiu. Mogę powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki”, komentowała dalej gwiazda. Trzeba zatem przyznać, że Asha-Leigh Presley Nunes ma już na Instagramie całkiem długi staż!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?