Anna Wintour odchodzi z amerykańskiego „Vogue’a”
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Wydało się! Wiemy, jak Anna Wintour ocenia suknię ślubną księżnej Meghan!

Zgadzacie się z opinią naczelnej amerykańskiego „Vogue’a”?

Paulina Filipowicz 30 stycznia 2019 15:29
Anna Wintour odchodzi z amerykańskiego „Vogue’a”
Fot. Getty Images

Anna Wintour to ikona świata mody, która czuwa nad amerykańską „Biblią Mody” od 31 lat. Redaktor naczelna Vogue’a słynie ze swoich surowych opinii. To od niej zależy, co włożą na siebie miliony czytelniczek magazynu o światowej renomie, jak zostanie oceniona najnowsza kolekcja i który projektant ma szansę zaistnieć w świecie mody. Ostatnio Anna Wintour w nagraniu opublikowanym przez Vogue została zapytana o kreację ślubną Meghan Markle. Jaki był werdykt surowej naczelnej?

Anna Wintour o sukni ślubnej księżnej Meghan

„Myślę, że wybór sukni był świetny. Ta kreacja była wyrafinowana, elegancka, dorosła", skomentowała Wintour. Przypominamy, że ślubny projekt księżnej to dzieło Clare Waight Keller, dyrektor kreatywnej domu mody Givenchy. Naczelna odniosła się także do pochodzenia sukni. „Był to angielski projektant, choć pracował dla francuskiego domu, i to było w pewnym sensie przesłanie dla świata: Tak, pochodzę skądś, ale tu pasuję", dodała Anna Wintour.

Na tym nie skończyły się pochlebne słowa naczelnej w stronę księżnej Meghan. Pozytywnie skomentowała decyzję Meghan Markle dotyczącą przejścia do ołtarza podczas ślubnej uroczystości. „Fakt, że zdecydowała się sama iść do ołtarza, świadczy o tym, że jest odważną, niezależną kobietą.” Na koniec Wintour dodaje: „Myślę, że wyglądała fantastycznie”.

Choć suknia ślubna księżnej była komentowana wielokrotnie, zdanie Anny Wintour jest szczególnie ważne w branży. Meghan Markle z pewnością ucieszy się z pozytywnych słów słynnej królowej świata mody. Zgadzacie się z opinią naczelnej Vogue’a? 

Ślub księcia Harrego i Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle w sukni ślubnej
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.