Cindy Crawford
Fot. materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Jest po pięćdziesiątce i wciąż zachwyca seksapilem. „Vogue” to docenił! Zobacz wyjątkową sesję Cindy Crawford

Olga Figaszewska 7 lutego 2017 07:45
Cindy Crawford
Fot. materiały prasowe

Rok temu ogłosiła, że odchodzi z branży mody… Supermodelka lat 90-tych, Cindy Crawford pojawiła się właśnie na okładce australijskiego „Vogue’a”.

 

Polecamy też: Mężczyźni pożerali ją wzrokiem, kobiety chciały być takie jak ona. Dziś Cindy Crawford radzi jak żyć

 

Podczas rozmowy Sarą Wong, Cindy Crawford przyznała, że modeling traktuje jako karierę, a nie styl życia.

„Modeling jest niczym sport, w którym możesz być coraz lepszy. Pomimo tego, że stajesz się starszy, jesteś niczym dorastający atleta, który zna reguły gry” - mówiła Cindy.

 

Cindy Crawford
Fot. materiały prasowe

Cindy Crawford na okładce australijskiego Vogue'a

 

W najnowszej sesji zdjęciowej dla australijskiego „Vogue’a” zachwyciła wszystkich. Za zdjęcia odpowiada Emma Summerton, stylizacją zajął się Paul Cavaco. Ikona mody lat 90-tych wystąpiła w czerwonej sukni Diora.

 

Modowa emerytura


Rok temu najpopularniejsza modelka na  świecie, Cindy Crawford w dniu swoich 50. urodzin postanowiła przejść na emeryturę. - Jestem z tym pogodzona. Jestem spełniona. Pracowałam z niesamowitymi fotografami. Co innego mogę zrobić? Nie jestem w stanie w kółko pokazywać siebie od nowej strony. Nie muszą sobie już nic udowadniać – wyznała magazynowi "Rhapsody".

 

Sama podkreśliła, że sporadycznie będzie pojawiała się w sesjach zdjęciowych. Dodatkowo zaznaczyła, że nie chce konkurować ze swoją córką, 14-letnią Kają, która właśnie rozpoczyna karierę w branży mody. Rok temu obie zapozowały na okładce francuskiej „biblii mody” . Dziewczyna wyraźnie idzie w ślady matki. Wzięła już udział między innymi w kampanii Chrome Hearts czy Alexandra Wanga. Niedawno Cindy Crawford,  stworzyła album „Becoming”, który stanowił podsumowanie 20-letniej modowej kariery.

 

Polecamy też: Cindy Crawford kończy 50 lat i idzie na emeryturę. Najseksowniejsze zdjęcia z jej 20-letniej kariery

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?