Cindy Crawford
Fot. materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Jest po pięćdziesiątce i wciąż zachwyca seksapilem. „Vogue” to docenił! Zobacz wyjątkową sesję Cindy Crawford

Olga Figaszewska 7 lutego 2017 07:45
Cindy Crawford
Fot. materiały prasowe

Rok temu ogłosiła, że odchodzi z branży mody… Supermodelka lat 90-tych, Cindy Crawford pojawiła się właśnie na okładce australijskiego „Vogue’a”.

 

Polecamy też: Mężczyźni pożerali ją wzrokiem, kobiety chciały być takie jak ona. Dziś Cindy Crawford radzi jak żyć

 

Podczas rozmowy Sarą Wong, Cindy Crawford przyznała, że modeling traktuje jako karierę, a nie styl życia.

„Modeling jest niczym sport, w którym możesz być coraz lepszy. Pomimo tego, że stajesz się starszy, jesteś niczym dorastający atleta, który zna reguły gry” - mówiła Cindy.

 

Cindy Crawford
Fot. materiały prasowe

Cindy Crawford na okładce australijskiego Vogue'a

 

W najnowszej sesji zdjęciowej dla australijskiego „Vogue’a” zachwyciła wszystkich. Za zdjęcia odpowiada Emma Summerton, stylizacją zajął się Paul Cavaco. Ikona mody lat 90-tych wystąpiła w czerwonej sukni Diora.

 

Modowa emerytura


Rok temu najpopularniejsza modelka na  świecie, Cindy Crawford w dniu swoich 50. urodzin postanowiła przejść na emeryturę. - Jestem z tym pogodzona. Jestem spełniona. Pracowałam z niesamowitymi fotografami. Co innego mogę zrobić? Nie jestem w stanie w kółko pokazywać siebie od nowej strony. Nie muszą sobie już nic udowadniać – wyznała magazynowi "Rhapsody".

 

Sama podkreśliła, że sporadycznie będzie pojawiała się w sesjach zdjęciowych. Dodatkowo zaznaczyła, że nie chce konkurować ze swoją córką, 14-letnią Kają, która właśnie rozpoczyna karierę w branży mody. Rok temu obie zapozowały na okładce francuskiej „biblii mody” . Dziewczyna wyraźnie idzie w ślady matki. Wzięła już udział między innymi w kampanii Chrome Hearts czy Alexandra Wanga. Niedawno Cindy Crawford,  stworzyła album „Becoming”, który stanowił podsumowanie 20-letniej modowej kariery.

 

Polecamy też: Cindy Crawford kończy 50 lat i idzie na emeryturę. Najseksowniejsze zdjęcia z jej 20-letniej kariery

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…