Fot. ONS
ZE ŚWIATA MODY

Celine Dion zachwyciła wszystkich stylizacją z paryskiej opery. Czy słusznie?

Sabina Zięba 15 czerwca 2017 16:45
Fot. ONS

Celine Dion na początku zeszłego roku przeżywała ciężkie chwile, gdy w przeciągu paru dni pożegnała się z mężczyzną swojego życia oraz bratem. Obaj zmarli na raka krtani. Sama mówiła: "Myślę, że będę w żałobie do końca życia. Rene przygotował mnie na całe moje życie odkąd skończyłam 12 lat. Wtedy się poznaliśmy. Nigdy nie spotykałam się z innym mężczyzną i nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Bardzo za nim tęsknie". Od tamtego czasu wokalistka rzadziej pojawia się na różnych galach, dlatego też jej obecność na wydarzeniach medialnych zawsze jest szeroko komentowana.

Polecamy też: Céline Dion kończy 49 lat! Z okazji urodzin przypominam, jak ostatnio zmienił się jej wizerunek

Tak było również we wtorek 13 czerwca, podczas pobytu artystki w Paryżu. W trakcie przygotowań do jej europejskiej trasy koncertowej, pojawiła się w Opéra Garnier na spektaklu, który powstał we współpracy z firmą Balmain. Dziennikarzy czekających na gwiazdę, zachwyciła wówczas swoją czarną stylizacją. Zaprezentowała się w kombinezonie w drobne białe kropki właśnie tej marki oraz dopasowanym płaszczu z zeszłej kolekcji. Jedynym kontrastowym elementem były jej czerwone paznokcie. Sama wówczas dodała, że uczestnicząc w wydarzeniu, chciała pokazać uwielbienie dla owego domu mody: "Jestem naprawdę wielkim fanem Balmain. Mam ogromny szacunek dla ich talentu. Od dawna noszę ich projekty". Czy zrobiła wrażenie?

Fot. ONS

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.