W której wygląda najlepiej?

Paulina Filipowicz 18 listopada 2019 14:29

Céline Dion, jedna z najpopularniejszych wokalistek naszych czasów, to aktualnie także najgorętsza ikona stylu. Branża doceniła jej wyczucie mody, a fani pokochali ją za poczucie humoru, dystans do siebie i niepowtarzalny styl bycia. W 2016 roku Céline Dion po śmierci ukochanego męża René Angélila i swojego brata Daniela zniknęła na jakiś czas z showbiznesu. Jednak gdy uporała się ze stratą, wróciła w ogromnym stylu i z jeszcze większym rozmachem. Céline Dion jest obecnie w trakcie trasy koncertowej promującej najnowszy album "Courage". W ramach trasy 51-letnia artystka zawita również do Polski. Pierwsze show będzie miało miejsce 23 maja 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi, zaś drugie 25 maja w TAURON Arenie w Krakowie. Na przestrzeni ostatnich lat wokalistka przeszła znaczącą metamorfozę i stała się jedną z najmodniejszych kobiet w branży. Każde wyjście Céline Dion z hotelu to prawdziwe modowe wydarzenie. Piosenkarka genialnie łączy kreacje oraz dodatki największych domów mody i nie boi się najbardziej szalonych zestawień. Céline Dion tak bardzo kocha modę, że jednego dnia zmieniła stylizacje aż 5 razy!  Piosenkarka aktualnie przebywa w Nowym Jorku w ramach trasy koncertowej, gdzie paparazzi sfotografowali ją w pięciu różnych zestawach w przeciągu kilku godzin! Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że w ostatnich latach naprawdę pokochała modę. My jesteśmy zachwyceni jej ostatnimi kreacjami, a Wy? 

1/5
Celine Dion stylizacje
Copyright @Getty Images
1/5

Piosenkarka w karmazynowym kostiumie od Toma Forda. 

2/5
Celine Dion stylizacje
Copyright @Getty Images
2/5

Céline Dion w żakiecie bouclé i skórzanych spodniach Chanel. Piosenkarka dopełniła stylizację nie jedną, ale dwiema torebkami francuskiego domu mody. 

3/5
Celine Dion stylizacje
Copyright @Getty Images
3/5

Wokalistka w błękitnym garniturze Ronalda Van Der Kampa.

4/5
Celine Dion stylizacje
Copyright @Getty Images
4/5

Céline Dion w metalicznym zestawie Rodarte.

5/5
Celine Dion stylizacje
Copyright @Getty Images
5/5

Céline Dion w opadającej na ramiona kawowej sukni marki Schiaparelli.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.