Brigitte Macron stylizacje
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Czy Brigitte Macron zmienia styl i rezygnuje z sukienek mini oraz odsłoniętych ramion? Podoba wam się jej nowe wcielenie?

Marcin Brzeziński 15 listopada 2017 12:00
Brigitte Macron stylizacje
Fot. East News

Czy Pierwsza dama Francji zmienia styl? Brigitte Macron towarzyszyła swojemu mężowi podczas w wizyty w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi. Para prezydencka wzięła tam udział w otwarciu nowego muzeum noszącego nazwę… Louvre Abu Dhabi. Nic dziwnego, że Emmanuel i Brigitte Macron uznali za stosowne by uświetnić swą obecnością tę uroczystość. Arabscy szejkowie za prawo do korzystania z nazwy Louvre i możliwość wypożyczania dziel z jego zbiorów zapłacili Francji ponad… miliard dolarów.

 

Brigitte Macron stylizacje
Fot. ons.pl

Emmanuel i Brigitte Macron na otwarciu nowego muzeum Louvre Abu Dhabi.

 

Polecamy też: Czy Brigitte Macron ubiera sie stosownie do swojego wieku i pozycji, którą zajmuje?
 

Nowe wcielenie Brigitte Macron

Aby uszanować miejscowe zwyczaje Brigitte Macron całkowicie zmieniła swój styl ubierania. Daleko we Francji zostały jej ulubione sukienki mini i kreacje odsłaniające ramiona. W Emiratach Arabskich Pierwsza Dama zaprezentowała dwa, gustowne lecz skromne zestawy. Na otwarciu nowego Luwru pojawiła się w czarnych spodniach i golfie, na który założyła połyskliwy, jasny płaszcz. Z kolei podczas wizyty w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda zobaczyliśmy Brigitte Macron w białym garniturze i szarej chuście na głowie. Swoje ulubione szpilki Louis Vuitton zgodnie z tradycją Pierwsza Dama pozostawiła przed wejściem… W tym samym zestawie odwiedziła później szkołę francuską. Jak wam się podoba nowe wcielenie Brigitte Macron?

 

Brigitte Macron stylizacje
Fot. East News, ons.pl

Brigitte Macron w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda i podczas wizyty w szkole francuskiej w Abu Zabi.

 

Polecamy też: Czy kobiecie w tym wieku wypada tak się ubierać? Niektórzy uważają, że Brigitte Macron pokazuje stanowczo za dużo...

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.