Brigitte Macron stylizacje
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Czy Brigitte Macron zmienia styl i rezygnuje z sukienek mini oraz odsłoniętych ramion? Podoba wam się jej nowe wcielenie?

Marcin Brzeziński 15 listopada 2017 12:00
Brigitte Macron stylizacje
Fot. East News

Czy Pierwsza dama Francji zmienia styl? Brigitte Macron towarzyszyła swojemu mężowi podczas w wizyty w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Abu Zabi. Para prezydencka wzięła tam udział w otwarciu nowego muzeum noszącego nazwę… Louvre Abu Dhabi. Nic dziwnego, że Emmanuel i Brigitte Macron uznali za stosowne by uświetnić swą obecnością tę uroczystość. Arabscy szejkowie za prawo do korzystania z nazwy Louvre i możliwość wypożyczania dziel z jego zbiorów zapłacili Francji ponad… miliard dolarów.

 

Brigitte Macron stylizacje
Fot. ons.pl

Emmanuel i Brigitte Macron na otwarciu nowego muzeum Louvre Abu Dhabi.

 

Polecamy też: Czy Brigitte Macron ubiera sie stosownie do swojego wieku i pozycji, którą zajmuje?
 

Nowe wcielenie Brigitte Macron

Aby uszanować miejscowe zwyczaje Brigitte Macron całkowicie zmieniła swój styl ubierania. Daleko we Francji zostały jej ulubione sukienki mini i kreacje odsłaniające ramiona. W Emiratach Arabskich Pierwsza Dama zaprezentowała dwa, gustowne lecz skromne zestawy. Na otwarciu nowego Luwru pojawiła się w czarnych spodniach i golfie, na który założyła połyskliwy, jasny płaszcz. Z kolei podczas wizyty w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda zobaczyliśmy Brigitte Macron w białym garniturze i szarej chuście na głowie. Swoje ulubione szpilki Louis Vuitton zgodnie z tradycją Pierwsza Dama pozostawiła przed wejściem… W tym samym zestawie odwiedziła później szkołę francuską. Jak wam się podoba nowe wcielenie Brigitte Macron?

 

Brigitte Macron stylizacje
Fot. East News, ons.pl

Brigitte Macron w Wielkim Meczecie Szejka Zayeda i podczas wizyty w szkole francuskiej w Abu Zabi.

 

Polecamy też: Czy kobiecie w tym wieku wypada tak się ubierać? Niektórzy uważają, że Brigitte Macron pokazuje stanowczo za dużo...

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.