księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Dlaczego księżna Meghan po porodzie zaprezentowała się w białej sukience? Znamy powód!

Niewiele osób zwróciło na to uwagę!

Gabriela Czernecka 11 maja 2019 08:48
księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Sukienka księżnej Meghan, w której zaprezentowała się tuż po porodzie zaskoczyła jej fanów. Biała, dość prosta kreacja, która uwydatniła sylwetkę księżnej podbiła serca mam na całym świecie. Wiele z nich chwali Meghan za ten wybór - biała sukienka, podkreślająca brzuszek, to odważny pomysł, manifestujący indywidualność. Jest także przekazem pełnym szczerości, pokazujący Meghan w odmiennym świetle niż Kate i Dianę, które w idealnym makijażu i eleganckich kreacjach pozowały przed szpitalem św. Marii. Meghan postawiła na naturalność i w tej kreacji nic nie jest przypadkowe, nawet kolor, który wybrała. Ma on szczególne znaczenie! 

Biała sukienka Meghan po porodzie

 W środę, 8 maja 2019 roku księżna Meghan i książę Harry zaprezentowali swojego synka światu. Archie Harrison Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja w Londynie o godzinie 5.26 lokalnego czasu. Imiona chłopca zostały podane dwa dni później, a przekazaniu tej informacji towarzyszyła krótka konferencja, na której zadano młodym rodzicom i zrobiono im kilka zdjęć. Księżna Meghan zaprezentowała się w klasycznej sukience przypominającej swym krojem trencz lub garnitur. Przypomnijmy, że w podobnej  kreacji, ale tym razem różowej zaprezentowała się w ubiegłym roku na otwarciu wystawy z okazji setnej rocznicy urodzin Nelsona Mandeli w londyńskim Southbank Centre.

Autorką sukienki, w której Meghan pojawiła się po porodzie jest brytyjska projektantka Grace Wales Bonner, choć padają również głosy, że kreacja jest dziełem domu mody Givenchy, a autorką projektu jest przyjaciółka księżnej i projektantka Clare Waight Keller. Księżna dobrała do sukienki swoje ulubione buty Manolo Blahnik, a konkretnie model BB Suede Pumps, które kosztują około 2200 złotych. Młoda mama nie ukrywa, że nosi je bardzo często, bo są wygodne pomimo 10,5 cm szpilki! 

Wielu zastanawiało się, dlaczego Meghan po porodzie zdecydowała się na białą sukienkę. Okazuje się, że nie jest to przypadek. Księżna przy każdej ważnej sytuacji miała na sobie właśnie białą kreację! I nie mówimy tylko o zjawiskowej sukni ślubnej autorstwa Clare Waight Keller, dyrektor kreatywnej paryskiego domu mody Givenchy.

Suknia ślubna Meghan Markle
Fot. Getty Images

W białym płaszczu Meghan pozowała podczas ogłoszenia zaręczyn  z księciem Harrym, a także...

Książę Harry i Meghan Markle, zaręczyny księcia Harry'ego
Fot. East News

... podczas pierwszego wyjścia po ogłoszeniu, że wraz z mężem spodziewa się dziecka! Zwróciliście na to uwagę?  

Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Reuters POOL/Associated Press/East News

księżna Meghan, książę Harry, dziecko Meghan i Harry'ego
Fot. East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.