Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia przed i po porodzie! Efekt WOW!

To niesamowite, jak aktorka się zmieniła…

Redakcja VIVA! 8 kwietnia 2021 19:30
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan z dziećmi VIVA! 25/2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Nieco ponad pół roku temu aktorka Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem zostali po kilku latach starań znowu rodzicami. Pod koniec września 2020 urodził się chłopczyk Henio, a tym samym 8-letnia Hania przestałą być jedynaczką. Gwiazda godzi macierzyństwo z życiem zawodowym, choć zdecydowanie więcej czasu spędza z maleństwem. W domu jest naturalna, a na swoim Instagramie nie sili się na pokazywanie wyidealizowanego obrazu macierzyństwa. Jest prawdziwa  i za to kochają ją fani. Teraz opublikowała kolejne zdjęcia, które pokazują, jak zmienia się kobiece ciało w czasie ciąży…

Zobacz także: Bez makijażu i w rozczochranych włosach... Basia Kurdej-Szatan o trudach macierzyństwa

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia przed i po porodzie. Olśniewa figurą!

Profil gwiazdy na instagramie obserwuje ponad 1,4 miliona followersów! To imponująca liczba. Trzeba przyznać, że aktorka regularnie publikuje posty i chętnie pokazuje fragmenty swojego życia. Fani są więc zachwyceni. Najnowszy post Basi Kurdej-Szatan wywołał prawdziwą burzę. Gwiazda opublikowała dwa zdjęcia w tej samej bluzce. Jedno przedstawia ją teraz - w bluzce w paski i dżinsach. Na zdjęciu widać wyraźnie, że aktorka ma doskonałą figurę i wygląda wspaniale. Na drugim zdjęciu pozuje w tym samym golfie, ale jest w zaawansowanej ciąży i ma ogromny brzuszek. Kurdej-Szatan opatrzyła post wymownym komentarzem:

Kobiety - mamy tę MOC 💪🏼 to właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy... Była Fiona, nie ma Fiony

Jak fani zareagowali na post aktorki? Byli pod wrażeniem jej obecnej figury, ale kompletowali też zdjęcie ciężarnej Kurdej-Szatan: „Jeżeli wyglądałaś jak Fiona to chyba najpiękniejszą Fiona na świecie”, czytamy w jednym z wpisów. Inny komentarz brzmiał: „Pani Basiu, zarówno na pierwszym, jak i drugim zdjęciu wygląda Pani rewelacyjnie. Pozdrawiamy!”
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?