Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA
O TYM SIĘ MÓWI

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej ciało rok po porodzie!

Modelka opublikowała odważne wideo

Paulina Filipowicz 17 stycznia 2021 18:32
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Dokładnie rok temu Ashley Graham po raz pierwszy została mamą! Modelka zasłynęła z wyjątkowej akceptacji do swojego ciała, którą stara się przekazać również innym kobietom. Na swoich profilach w mediach społecznościowych, porusza również temat ciała po ciąży, pokazuje jak się zmienia i nie ukrywa, że macierzyństwo to trudna rola. Teraz opublikowała wideo pokazujące sylwetkę z bliska, dokładnie rok po porodzie (bez retuszu!).

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej ciało rok po porodzie

Ashley Graham udowadnia, że kobieta w każdym rozmiarze może czuć się piękna i seksowna. Chociaż jej figura nie przypomina szczupłych i wysportowanych sylwetek topowych modelek, nie przeszkodziło jej to, by osiągnąć sukces w branży modowej. Każdego dnia namawia również inne kobiety, aby odważyły się akceptować to, jak wyglądają.

Modelka od roku łączy życie zawodowe z wychowywaniem dziecka. Dokładnie 18 stycznia 2020 Ashley Graham i Justin Ervin powitali na świecie swojego pierwszego synka o imieniu Isaac. Gdy chłopiec miał pół roku, modelka powoli zaczęła wracać do zawodowych obowiązków. W tym roku pojawiła się w kilku kampaniach znanych marek, na okładkach topowych magazynów, a także na wybiegu u Etro podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Teraz postanowiła pokazać światu, jak wygląda jej ciało rok po porodzie. Opublikowała szczere wideo, na którym pozuje nago, ubrana jedynie w złotą biżuterię. Post wywołał zachwyt w sieci, a fani obsypali Ashley pochlebnymi komentarzami.

"Kocham siebie, nie codziennie, ale bardzo" - napisała Ashley Graham pod odważnym wideo.

Fani nie kryli zachwytu komentując: "Perfekcja", "Zawsze przepiękna", "Inspirująca", "Uwielbiam Twoją pewność siebie, a Twoje nastawienie jest inspiracją". Zgadzacie się?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.