Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA
O TYM SIĘ MÓWI

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej ciało rok po porodzie!

Modelka opublikowała odważne wideo

Paulina Filipowicz 17 stycznia 2021 18:32
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Dokładnie rok temu Ashley Graham po raz pierwszy została mamą! Modelka zasłynęła z wyjątkowej akceptacji do swojego ciała, którą stara się przekazać również innym kobietom. Na swoich profilach w mediach społecznościowych, porusza również temat ciała po ciąży, pokazuje jak się zmienia i nie ukrywa, że macierzyństwo to trudna rola. Teraz opublikowała wideo pokazujące sylwetkę z bliska, dokładnie rok po porodzie (bez retuszu!).

Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej ciało rok po porodzie

Ashley Graham udowadnia, że kobieta w każdym rozmiarze może czuć się piękna i seksowna. Chociaż jej figura nie przypomina szczupłych i wysportowanych sylwetek topowych modelek, nie przeszkodziło jej to, by osiągnąć sukces w branży modowej. Każdego dnia namawia również inne kobiety, aby odważyły się akceptować to, jak wyglądają.

Modelka od roku łączy życie zawodowe z wychowywaniem dziecka. Dokładnie 18 stycznia 2020 Ashley Graham i Justin Ervin powitali na świecie swojego pierwszego synka o imieniu Isaac. Gdy chłopiec miał pół roku, modelka powoli zaczęła wracać do zawodowych obowiązków. W tym roku pojawiła się w kilku kampaniach znanych marek, na okładkach topowych magazynów, a także na wybiegu u Etro podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Teraz postanowiła pokazać światu, jak wygląda jej ciało rok po porodzie. Opublikowała szczere wideo, na którym pozuje nago, ubrana jedynie w złotą biżuterię. Post wywołał zachwyt w sieci, a fani obsypali Ashley pochlebnymi komentarzami.

"Kocham siebie, nie codziennie, ale bardzo" - napisała Ashley Graham pod odważnym wideo.

Fani nie kryli zachwytu komentując: "Perfekcja", "Zawsze przepiękna", "Inspirująca", "Uwielbiam Twoją pewność siebie, a Twoje nastawienie jest inspiracją". Zgadzacie się?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.