Ariana Grande nową twarzą Givenchy
Fot. Instagram @givenchyofficial
ZE ŚWIATA MODY

Ariana Grande została nową twarzą domu mody Givenchy!

Czy jej wybór był dobrą decyzją?

Marcin Brzeziński 13 maja 2019 12:29
Ariana Grande nową twarzą Givenchy
Fot. Instagram @givenchyofficial

Paryski dom mody Givenchy ogłosił, że jego nową twarzą została Ariana Grande! Na początek 25-letnia amerykańska piosenkarka wystąpiła w krótkim filmiku zapowiadającym kampanię nazwaną Arivenchy. Została w nim wystylizowana na inną muzę Givenchy, czyli… Audrey Hepburn. Piosenkarka ma na włosach opaskę ozdobioną perłami i nosi sukienkę będącą kopią tej, w której Hepburn pojawiła się w początkowej scenie klasycznego filmu Śniadanie u Tiffany’ego z 1961 roku.

Muza i głos pokolenia

Dom mody Givenchy wydał z też oświadczenie, w którym czytamy: „Współczesna muza i głos pokolenia, Ariana stała się jedną z najbardziej znaczących sił w dzisiejszej kulturze pop. Zdobywczyni nagrody Grammy, piosenkarka i autorka tekstów w sposób naturalny ucieleśnia ducha kobiety Givenchy. Jest spontaniczna, hojna i inteligentna. A wszystko to osnute nutką tajemnicy”. I trzeba przyznać, że Givenchy nie myli się w ocenie Ariany Grande. Pod koniec 2016 roku, artystka znalazła się bowiem na liście stu najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu Time. W 2018 roku została ogłoszoną zaś najbardziej wpływową kobietą roku przez muzyczny magazyn Billboard. Czekamy więc na dalszą część kampanii Arivenchy!

Ariana Grande nową twarzą Givenchy
Fot. Instagram @givenchyofficial

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CAPTION THIS. THE NEW FACE OF GIVENCHY, REVEALED TOMORROW. #GIVENCHYFAMILY

Post udostępniony przez GIVENCHY (@givenchyofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ARIVENCHY: @ARIANAGRANDE IS THE NEW FACE OF GIVENCHY. #GIVENCHYFAMILY

Post udostępniony przez GIVENCHY (@givenchyofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!