Anna Świątczak
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Świątczak wraca do Ich Troje! Wokalistka przeszła niewiarygodną metamorfozę

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 18:29
Anna Świątczak
Fot. East News

Wokalistka Anna Świątczak powraca do "Ich Troje"! Niedawno Michał Wiśniewski poinformował fanów w mediach społecznościowych, iż gwiazda znów będzie śpiewać w popularnym trio. Będzie to wielki powrót do tego, jak zespół wyglądał 10 lat temu, a fani już nie mogą doczekać się, ponownych wspólnych występów ulubionej grupy. Ponadto, w tym czasie, Anna Świątczak przeszła spektakularną metamorfozę! Jak teraz wygląda?

Anna Świątczak powraca z zupełnie nowym wizerunkiem

Była wokalistka zespołu „Ich Troje”, wraca po 10 latach do koncertowania z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą, z którymi występowała w latach 2003-2010. Wówczas, od 2006 roku do 2011, tworzyła związek małżeński z liderem formacji Michałem Wiśniewskim. Anna Świątczak po rozwodzie z wokalistą zniknęła z show-biznesu. Po zakończeniu burzliwej relacji zakończyła współpracę z zespołem i marzyła o karierze solowej, jednak mamie dwóch córek nie było łatwo. Po zakończonym związku, Anna Świątczak znalazła się na życiowym zakręcie. Jak sama powiedziała w jednym wywiadów: „Rany w jej sercu były naprawdę głębokie". Na szczęście sens jej życiu przywróciła wiara. Dziś gwiazda wraca w wielkim stylu! Wokalistka zgodziła się ponownie połączyć siły z Michałem Wiśniewskim, i jak widać, sama nie może doczekać się powrotu. Anna postanowiła przejść ogromną metamorfozę i zmienić swój wizerunek!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#ladnapani #dreamteam #newdoor #niespodzianka

Post udostępniony przez Ania Świątczak (@ania.swiatczak)

Anna Świątczak wróciła nie tylko do "Ich Troje", ale również do koloru włosów z przeszłości. Wokalistka przez wiele lat była brunetką, a teraz postawiła na naturalny blond! Gwiazda zawsze słynęła z odważnych metamorfoz i mocno eksperymentowała ze swoim wyglądem. Fani do dziś wspominają czas, gdy miała czerwoną fryzurę podobną do Michała Wiśniewskiego. Dziś może pochwalić się pięknymi blond włosami do ramion, które układają się w naturalne fale. Jak podoba Wam się nowy wizerunek Anny Świątczak?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.