Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
o tym się mówi

Anna Mucha pokazała nogi w skąpych szortach i wywołała burzę w sieci!

Czemu jeden post gwiazdy wzbudził takie kontrowersje?

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2021 19:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Aktorka Anna Mucha chętnie szokuje i wzbudza swoim postami na Instagramie dyskusje. Gwiazda dość często publikuje odważne zdjęcia w ciekawych stylizacjach, zdarza się jej też pokazywać swoje niemal nagie zdjęcia! Tym razem pokazała zdjęcie, na którym jest ubrana w bardzo klasyczny letni strój. Zero kontrowersji? Jak się okazuje to zdjęcie wywołało burzę! O co chodzi?

Zobacz także: Anna Mucha topless składa życzenia fanom!

Anna Mucha w skąpych szortach pokazuje nogi

Mucha postanowiła opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym jest odwrócona tyłem do aparatu. Aktorka ubrana jest w niebieską bluzkę z długim rękawem, jaskrawe szpilki i seksowne dżinsowe szorty, które pięknie wyeksponowały jej super zgrabne i doskonale wyrzeźbione nogi, z których aktorka słynie! Gwiazda opatrzyła zdjęcie mocnym komentarzem:

W życiu trzeba mieć twardą… wróć ! dobra … perspektywę

Jak się okazuje post skomentowała koleżanka Muchy, aktorka Agnieszka Włodarczyk, która w zabawnym, ironicznym komentarzu zachwyciła się figurą Anny:

Przegięłaś. Zazdro – oznajmiła gwiazda filmu "Sara".

Mucha pośpieszyła z odpowiedzią:

Chyba żartujesz! Wreszcie wiem, po co są dzieci - do robienia zdjęć od dołu – napisała, opatrując komentarz emotikonami z wyciągniętym językiem oraz uśmiechniętą szelmowsko twarzą z różkami.

Komentarz Włodarczyk nie był oczywiście jedyny. Mnóstwo innych kobiet również z uznaniem wypowiadało się o genialnych nogach Muchy! Inne komentarze nie były jednak tak przychylne: „Fotomontaż” albo „Photoshop” to niektóre z głosów, które pojawiły się pod postem.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?