Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc
stylizacje gwiazd

Anna Lewandowska zachwyciła na prezentacji Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Ale to nie wszystko…

Mama i siostra piłkarza wyglądały świetnie. Panie postawiły na…

Redakcja VIVA! 5 sierpnia 2022 19:30
Anna Lewandowska, VIVA! 14/2022
Fot. Dorota Szulc

Robert Lewandowski został oficjalnie powitany w FC Barcelona. Piłkarz, który przez osiem lat grał w klubie Bayern Monachium teraz występuje w barwach klubu z Katalonii. Jak się okazuje także w FC Barcelona jego numerem nadal będzie „dziewiątka”. Oficjalna prezentacja piłkarza w nowej drużynie odbyła się na słynnym boisku Camp Nou w Barcelonie. Podczas imprezy Lewandowskiemu towarzyszyła żona Anna, jego mama i siostra Milena. Panie wybrały na tę okazję stroje w niebieskim kolorze. Dlaczego?

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska debiutuje w Barcelonie w bardzo modnej stylizacji

Anna i Robert Lewandowscy w Barcelonie

Anna Lewandowska na prezentacji męża w barwach nowego klubu wystąpiła w jasnoniebieskiej sukience, sięgającej do połowy uda. Kreację z metką Dolce & Gabbana dopełniła białymi akcesoriami: sandałkami na wysokim, fantazyjnym obcasie, okularami przeciwsłonecznymi i małą kwadratową torebkę na długim pasku.

Na niebieskie kreacje postawiły też mama i siostra Roberta. Ta druga wybrała kombinezon bez rękawów z dekoltem w serek. Mama piłkarza zdecydowała się na sukienkę o długości maksi w mocnym niebieskim odcieniu. Wybór niebieskiego koloru zapewne nie był przypadkowy - w ten sposób panie nawiązały do nowych barw klubowych Lewandowskiego.

Zdjęcia z prezentacji na swoim profilu na Instagramie opublikowała Anna Lewandowska. Post opatrzyła komentarzem: „Nowy rozdział. Wspaniałe powitanie i wiele emocji na Camp Nou. Mój kochany, jesteś dla mnie najlepszą motywacją, sięgaj po marzenia”.

Anna I Robert Lewandowscy z rodzina
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.