Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS
ZE ŚWIATA MODY

Ta stylizacja Anny Lewandowskiej naprawdę zachwyca!

Wydałybyście na taką torebkę 6 tysięcy złotych?

Sabina Zięba 2 września 2019 16:30
Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS

Choć w przeszłości Anna Lewandowska nie zawsze olśniewała stylizacjami, teraz coraz częściej pokazuje się w zestawach godnych światowej sławy blogerki modowej. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją na spacerze w letnim looku, którym warto się zainspirować! Szczególną uwagę zwróciły akcesoria...

Anna Lewandowska w topie Chloe z torebką Gucci

Trenerka na wyprawę po Warszawie wybrała luźny, casualowy zestaw, jednak zgodny z najnowszymi trendami. Do czarnych spodenek z zakładką, która imitowała spódnicę, dobrała top z kolekcji Chloe za ponad 2700 złotych. 

Nieco zachowawczy look Anna Lewandowska urozmaiciła beżowymi wiązanymi espadrylami na wyższej podeszwie, modnymi tego lata okularami w panterkę o kocim kształcie oraz torebką. Ten wyszukany dodatek pochodził z domu mody Gucci. Model Padlock small GG shoulder bag dzięki przesuwanemu łańcuszkowi można nosić na wiele sposobów, a beżowo-czarno-brązowy materiał pasuje do masy stylizacji. Jego koszt to wydatek 6 tysięcy złotych.

Wydałybyście tyle na torebkę?  

Padlock small GG shoulder bag

torebka Gucci Padlock small GG shoulder bag
Fot. Materiały prasowe

Anna Lewandowska w letniej stylizacji

Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.