Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS
ZE ŚWIATA MODY

Ta stylizacja Anny Lewandowskiej naprawdę zachwyca!

Wydałybyście na taką torebkę 6 tysięcy złotych?

Sabina Zięba 2 września 2019 16:30
Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS

Choć w przeszłości Anna Lewandowska nie zawsze olśniewała stylizacjami, teraz coraz częściej pokazuje się w zestawach godnych światowej sławy blogerki modowej. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją na spacerze w letnim looku, którym warto się zainspirować! Szczególną uwagę zwróciły akcesoria...

Anna Lewandowska w topie Chloe z torebką Gucci

Trenerka na wyprawę po Warszawie wybrała luźny, casualowy zestaw, jednak zgodny z najnowszymi trendami. Do czarnych spodenek z zakładką, która imitowała spódnicę, dobrała top z kolekcji Chloe za ponad 2700 złotych. 

Nieco zachowawczy look Anna Lewandowska urozmaiciła beżowymi wiązanymi espadrylami na wyższej podeszwie, modnymi tego lata okularami w panterkę o kocim kształcie oraz torebką. Ten wyszukany dodatek pochodził z domu mody Gucci. Model Padlock small GG shoulder bag dzięki przesuwanemu łańcuszkowi można nosić na wiele sposobów, a beżowo-czarno-brązowy materiał pasuje do masy stylizacji. Jego koszt to wydatek 6 tysięcy złotych.

Wydałybyście tyle na torebkę?  

Padlock small GG shoulder bag

torebka Gucci Padlock small GG shoulder bag
Fot. Materiały prasowe

Anna Lewandowska w letniej stylizacji

Anna Lewandowska, torebka Gucci, t-shirt Chloe
Fot. EOS

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.