Anna Lewandowska w F4
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Mat. prasowe
VIVA! SHOPPING

Anna Lewandowska w bluzce polskiej marki! Teraz kupisz ją na wyprzedaży

Ten model kosztuje tylko 69 złotych

Paulina Filipowicz 31 marca 2020 13:31
Anna Lewandowska w F4
Fot. Instagram @annalewandowskahpba/ Mat. prasowe

Anna Lewandowska nawet podczas domowej kwarantanny nie przerywa treningów! Gwiazda podczas trudnego czasu pandemii wspiera fanów i udziela się aktywnie w mediach społecznościowych, ukazując domowe aktywności całej rodziny Lewandowskich. Ostatnio gwiazda założyła nawet konto na popularnym obecnie TikToku! Trenerka zachęca do ćwiczeń fizycznych, a oprócz postów z treningami, pokazuje także swoje domowe stylizacje.

Anna Lewandowska w bluzce z wyprzedaży

Trening w domu to obecnie jedyne rozwiązanie, gdy nasze ulubione siłownie, kluby sportowe, szkoły jogi i tańca pozostają zamknięte. Nie musisz jednak martwić się o brak treningów - większość z tych miejsc oferuje teraz swoim klientom zajęcia online. Również znane trenerki, jak Anna Lewandowska, udostępniają swoje ćwiczenia w mediach społecznościowych! Czujesz, że mimo wszystko brakuje Ci motywacji? Pamiętaj o odpowiednim stroju. Ćwiczenia w tym samym dresie, w którym przed chwilą odpoczywałaś na sofie nie jest dobrym pomysłem. Ubierz się w stylowe sportowe ubrania, a przypływ motywacji nadejdzie szybciej niż myślisz! Inspiracje znaleźliśmy na Instagramie Anny Lewandowskiej, która na domowy trening wybrała bluzkę polskiej marki 4F. Czerwona bluzka z długim rękawem jest obecnie przeceniona - kupisz ją za 69,99 złotych! Sezonowe wyprzedaże, które obecnie trwają w wielu sklepach internetowych, to świetna okazja, by wyposażyć szafę w odpowiednie ubrania do ćwiczeń.  

bluzka 4f
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.