anna-lewandowska-w-seksownej-stylizacji-w-top-model-to-look-od-znanej-polskiej-projektantki
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska w seksownej stylizacji w Top Model. To look od znanej polskiej projektantki!

Trenerka pokazała wysportowane ciało!

Paulina Filipowicz 19 sierpnia 2020 14:29
anna-lewandowska-w-seksownej-stylizacji-w-top-model-to-look-od-znanej-polskiej-projektantki
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Dziewiąta edycja programu Top Model wraca na antenę TVN już jesienią. Chociaż ze względu na pandemię koronawirusa castingi odbywały się online, ekipa wróciła już na plan zdjęciowy. W nowym sezonie modowego show pojawią się znani goście specjalni. Jednym z nich będzie gwiazda młodego pokolenia - Julia Wieniawa. Jak się okazuje, w nowych odcinkach będzie mogli podziwiać również Annę Lewandowską!

Anna Lewandowska w seksownej stylizacji w Top Model. To look od znanej polskiej projektantki

Na razie nie wiadomo, w jakiej roli Anna Lewandowska wystąpiła w Top Model i czego będzie uczyć uczestników, ale pewne jest jedno - swoją stylizacją skradła show! Trenerka pokazała się w bardzo eleganckiej, a jednocześnie seksownej stylizacji. Gwiazda miała na sobie czarną marynarkę, szerokie spodnie garniturowe i... bieliźniany krótki top. Anna zakładając dzianinowy stanik do eleganckiego looku, nadała mu drapieżnego i nowoczesnego charakteru.

Jak się okazuje, seksowna stylizacja Anny Lewandowskiej do dzieło projektantki Magdy Butrym. Przypomnijmy, że o marce tej polskiej artystki jest głośno od dłuższego czasu. Na początku stało się tak za sprawą znanych fashionistek. Jej ubrania pokochały też Beyonce, Kylie Jenner, Anja Rubik, Kim Kardashian i Emily Ratajkowski. Kreacje Magdy Butrym dostępne są w najbardziej luksusowych, europejskich i amerykańskich sklepach oraz butikach. Teraz do grona fanek projektów Magdy Butrym dołączyła również Anna Lewandowska.

Trzeba przyznać, że trenerka prezentuje się bardzo stylowo i kobieco. Czekacie na odcinki Top Model z udziałem Anny Lewandowskiej?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.