Anna Lewandowska
Fot. Kurnikowski
O tym się mówi!

Anna Lewandowska w garniturze z recyklingu marki H&M!

Stylizacja w wersji "all white" zwróciła uwagę!

Aleksandra Frankowska 20 grudnia 2021 11:27
Anna Lewandowska
Fot. Kurnikowski

Anna Lewandowska ma wyjątkowy gust, jeśli chodzi o swoje stylizacje. Podczas gali Marka Roku 2021 wybrała śmietanowy garnitur marki H&M. Jej wyjątkowość polegała na tym, że ubrania Lewandowskiej pochodziły z kolekcji z recyklingu.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pokazała twarze córek. Tak wyglądają Klara i Laura Lewandowskie!

Anna Lewandowska w garniturze H&M z recyklingu

Na czerwonym dywanie Anna Lewandowska zaprezentowała się w stylizacji all white. Śmietankowy garnitur oraz kamizelka, którą założyła pod marynarkę, przepięknie kontrastowały z jej orzechowy odcieniem włosów. Całość uzupełniła czarnymi sandałkami. Lewandowska postawiła na klasykę i elegancję, w której czuje się doskonale. Co więcej, ubrania, które wybrała, to kolekcja H&M z recyklingu, co jest zgodne z filozofią trenerki. O ekologię dba ona od dłuższego czasu, dlatego nikogo nie dziwi wybór właśnie tego rodzaju ubrań na tak ważną dla niej galę, gdzie odebrała nagrodę w kategorii „Zdrowie”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Zobaczcie najdroższe torebki z kolekcji Anny Lewandowskiej

Cicrular Design Story od H&M

Anna Lewandowska postawiła na cyrkularną kolekcję marki H&M, która wyprzedała się w mgnieniu oka. Marynarka Lewandowskiej dostępna była w cenie 599,99 zł, spodnie 349,99 zł, zaś kamizelka 199,99 zł. Produkty z tej linii są całkowicie wegańskie, a materiały powstały w procesie recyklingu. Kolekcja cieszyła się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród osób, którym trend eko jest bardzo bliski. Spodziewamy się więc już niedługo kolejnej odsłony tego wspaniałego projektu. 

Anna Lewandowska
Fot. Kurnikowski

Anna Lewandowska
Fot. Kurnikowski
 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.