Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Ze świata mody

Anna Lewandowska w butach marki Louis Vuitton! Czy to hit tej jesieni?

Kosztowały 4 tysiące złotych!

Redakcja VIVA! 25 września 2019 14:02
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jesienne stylizacje Anny Lewandowskiej wzbudzają zachwyt fanek i influencerek. Użytkowniczki komentują każdy outfit trenerki, twierdząc że jest dla nich wielką inspiracją. Anna Lewandowska, zazwyczaj ubiera się bardzo klasycznie, ceni sobie połączenie nowoczesnych motywów ze sprawdzonymi i kobiecymi fasonami. Dlatego kiedy pokazała na swoim profilu na Instagramie Instastory z pobytu w Portofino, uwagę przykuwały bardzo oryginalne buty, które celebrytka połączyła z klasyczną sportową marynarką oraz czarnymi spodniami.

Jakie buty wybrała Anna Lewandowska podczas pobytu w Portofino w 2019?

Na pewno nie były tanie, w końcu to buty z kolekcji Louis Vuitton, nie mają również klasycznego fasonu. Nie każdemu mogą przypaść do gustu. Jest spora grupa zwolenniczek i przeciwniczek takiego modelu. Ania Lewandowska prezentuje się w nich bardzo korzystnie. Podejrzewamy, że to bardzo wygodne buty, idealne do spacerów po mieście. A do tego szykowne i stylowe. Niestety kosztują około 4 tys. złotych. Co myślicie o tych butach? 

Anna Lewandowska w Portofino
Fot. East News

Anna Lewandowska w Portofino, buty
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Any plans for the weekend? I hope you are still doing our new challenge #gotujeitrenujezlewa HERE in this post you can see your achievements and the 5th day recipes on my Insta Story! Ps. Yesterday you wrote "more outfits" please 😊🤭 although I feel best in my sweat pants 😜 Jakie plany na weekend? Mam nadzieję, że trzymajcie się nowego wyzwania #gotujeItrenujeZlewa TUTAJ w poście dodaję Wasze dokonania oraz kolejny 5 dzień mojego jadłospisu na Insta Sotry. Łapcie!❤️ Ps. Pisaliście wczoraj "więcej stylizacji" proszę 😊🤭 choć ja najlepiej czuje się w dresie😜 🤙 Miłego dnia ❤️🙏 #annalewandowska #autumn #munchen #wyzwanie #motywacja @diet_training_by_ann @manuelpallhuber

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!