Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Ze świata MODY

Anna Lewandowska w czerwonej kreacji na mikołajkowej imprezie FC Bayern!

Widać brzuszek!

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2019 13:31
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Najbardziej popularna polska trenerka Anna Lewandowska wygląda obłędnie! Druga ciąża zdecydowanie służy trenerce, nie tylko prezentuje się olśniewająco, jej sylwetka jest idealna, ale widać też że gwiazda promienieje! Nic zatem dziwnego, że mimo ogromnej ilości obowiązków zawodowych, Anna Lewandowska nadal jest bardzo aktywna. Nie odpuszcza na żadnym polu, codziennie trenuje, udziela się się w projektach biznesowych za które jest odpowiedzialna, a wieczorami towarzyszy swojemu mężowi Robertowi Lewandowskiemu podczas ważnych imprez branżowych. 8 grudnia 2019, odbyła się impreza mikołajkowa FC Bayern, na której oczywiście nie mogło zabraknąć słynnej pary. Robert Lewandowski pojawił się w eleganckim czarnym garniturze, ale oczy wszystkich skierowane były na jego żonę, która w czerwonej, bardzo kobiecej sukni wyglądała zjawiskowo! Fani byli zachwyceni, czego wyraz dali w komentarzach pod postem.

Jak zawsze - cudnie! Można zapytać, gdzie można kupić taką sukienkę?

Przepięknie Aniu! Ciąża Ci służy!

Jakie nooogi piękne!

Olśniewająco jak zawsze!

Ślicznie i wreszcie widać brzuszek!

Jaką kreację wybrała Anna Lewandowska na imprezę mikołajkową FC Bayern? 

Anna Lewandowska uwielbia czerwień, tym bardziej w czasie świątecznym! Nic zatem dziwnego, że wybiera kreacje z odcieniu soczystej czerwieni. Tym razem zaprezentowała się w eleganckiej mini z butiku Moliera 2. Do takiej wyjątkowo oryginalnej sukienki, dobrała czarne rajstopy, które idealnie podkreśliły kształt nóg oraz eleganckie szpilki zapinane w okolicy kostki. Co myślicie o mikołajkowej stylizacji Anny Lewandowskiej? Czy to nie ta sama sukienka, w której wystąpiła podczas sesji okładkowej dla magazynu VIVA! Power? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christmas Mood 🌲🎀 #annalewandowska #red #christmascoming #fcbayern

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Xmas time🎄 with @fcbayern

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.