Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Kalczyńska przeszła zaskakującą metamorfozę. Dziennikarka już nie jest blondynką!

Fani są podzieleni

Paulina Filipowicz 9 lipca 2020 20:15
Anna Kalczyńska, Viva! kwiecień 2018
Fot. Olga Majrowska

Anna Kalczyńska słynie z pięknej gęstej blond fryzury. Dziennikarka od lat znana jest widzom w takiej wersji i nikt nie spodziewał się zmiany. Jednak prowadząca poranny program Dzień Dobry TVN poczuła powiew wakacji i postanowiła odwiedzić fryzjera! Ku zaskoczeniu fanów, Anna Kalczyńska przeszła zaskakującą metamorfozę. Dziennikarka już nie jest blondynką!

Anna Kalczyńska przeszła zaskakującą metamorfozę. Dziennikarka już nie jest blondynką

Anna Kalczyńska na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z życia prywatnego, rodzinnych wakacji czy codziennych stylizacji. Ostatnio wywołała sporą burzę w internecie publikując swoje selfie. Powodem zamieszania był nowy kolor włosów! Dziennikarka postanowiła zmienić swój jasny blond na ciemny kasztanowy brąz. "Czart-mary.. #mamazafarbowała" - napisała pod zdjęciem Anna. Trzeba przyznać, że zmiana jest ogromna, więc nic dziwnego, że fani byli w szoku. Część internautów nie kryła, że przyzwyczaili się do blond włosów swojej ulubienicy i ciężko jest im zrozumieć taką diametralną zmianę.

"Królowa śniegu! Trudno mi się będzie przyzwyczaić!"

"Niee Pani Aniu, o wiele lepiej w jaśniejszych jest Pani"

"W jasnych lepiej, młodo i promiennie" - pisały internautki w komentarzach pod zdjęciem.

Anna Kalczyńska postanowiła odnieść się do reakcji fanów, publikując drugie zdjęcie w nowej fryzurze. "Dziękuję za wszystkie recenzje, zapewniam, że czytam, za pochwały dziękuję, nie obrażam się za krytykę. Kochani, naprawdę to tylko kolor włosów, nie możemy się o takie sprawy kłócić!" - napisała pod postem Kalczyńska. Tym razem zaprezentowała nie tylko fryzurę, ale również piękną czerwoną sukienkę i zdradziła, że właśnie zaczyna wakacyjny urlop! Jak zapewnia, lipcowe słońce rozjaśni nowe kasztanowe włosy, więc kolor będzie się naturalnie zmieniał, a efekt docelowy jeszcze nie został osiągnięty.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czary-mary.. #ciemniej #zmiana #wakacje #kaprys #graotron #mamazafarbowała

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.