Anja Rubik, Viva! 13/2020
Fot. Zdjęcia selfshot/anja rubik
O tym się mówi

Anja Rubik pokazała bardzo odważne zdjęcie na Instagramie

Modelka będzie miała naprawdę niezwykłą pamiątkę z wyprawy do Kenii

Marta Cieplak 12 stycznia 2022 19:30
Anja Rubik, Viva! 13/2020
Fot. Zdjęcia selfshot/anja rubik

Anja Rubik początek 2022 roku spędza w Afryce. Niemal codziennie wrzuca na swój Instagram zdjęcia z tej niezwykłej podróży. Możemy na nich podziwiać nie tylko zjawiskową modelkę, ale także dzikie zwierzęta, które Anja obserwuje w ich naturalnym środowisku. Jednak gwiazda odważyła się także na pamiątkę w postaci bardzo odważnej fotografii, na której pozuje nago przy jeepie, najwyraźniej w oczekiwaniu na kolejne zwierzęta... Odważnie i pięknie.

ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik zachwyca jako syrena w nowym teledysku Maty!

Anja Rubik pozuje nago w Kenii

Zdjęcie zostało zrobione w północnej Kenii, na terenie rezerwatu przyrody Lewa. Założony w 1995 roku jest dziś domem dla wielu gatunków dzikich zwierząt, w tym rzadkich i zagrożonych czarnych nosorożców, zebr Grevy'ego i sitatungów. 

Dziękuję za waszą gościnność i ciepło. Niedługo tu wrócę, napisała pod postem, dedykując serię zdjęć kierownictwu Lewa Wildlife Conservancy.

Na zdjęciu widać nagą, odwróconą tyłem do aparatu Anję Rubik na tle jeepa, którym zwiedza się rezerwat. Czarno-białe zdjęcie ma niezwykły klimat. Jest zachwycające w swojej prostocie, ale i sile.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach:

Zjawiskowa jak zawsze

Gorąco

Wymiatasz

Świetne ujęcie i figura mega zgrabna. Nago w zgodzie z natura to jest to, co kocham

Znaleźli się jednak i hejterzy, którzy zarzucają Anji, że jest za chuda i wygląda jak 16-letni chłopiec. W jej obronie stanęli jednak inni, którzy podkreślali, że Anja to jedna z niewielu gwiazd, która ma naturalne, a nie powiększane pośladki. Wam się podoba?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.