Anja Rubik, Viva! de luxe 21/2019
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O tym się mówi

Anja Rubik zachwyca jako syrena w nowym teledysku Maty!

Kto jeszcze wystąpił obok słynnej supermodelki?

Marta Cieplak 11 października 2021 19:30
Anja Rubik, Viva! de luxe 21/2019
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Anja Rubik to bez wątpienia najsłynniejsza polska modelka. Gwiazda urodzona w Częstochowie od lat mieszka za granicą, jednak chętnie wspiera różne działania i artystów w Polsce. Tak jest i tym razem. Supermodelka wcieliła się właśnie w postać syreny w najnowszym teledysku Maty do singla „Szafir”. Fani porównują ją do Daryl Hanny z filmu „Plusk”, hitu lat 80. I rzeczywiście Anja Rubik jako syrena wygląda niemal identycznie jak znana hollywoodzka aktorka. 

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Patointeligencja rapera Maty wzbudza tak duże kontrowersje? 

Anja Rubik w roli syreny w teledysku Maty

Mata, choć na polskiej scenie muzycznej pojawił się dopiero w 2019 roku, jest już jednym z najpopularniejszych wokalistów w kraju. Jego ostatni koncert na warszawskim Lotnisku Bemowo oglądało ponad 40 tysięcy osób, a bilety wyprzedały się na pniu! W październiku 2021 Mata wydał nową płytę „Młody Matczak” – w ciągu godziny poprzez platformy streamingowe odsłuchano ją ponad 100 mln razy! A sam teledysk do piosenki „Szafir”, gdzie wystąpiła Anja Rubik, na YouTubie w ciągu doby zdobył ponad milion wyświetleń. Przyznacie, że te liczby robią wrażenie! Co ciekawe, to nie pierwszy raz, gdy Anja występuje w teledysku polskiego twórcy. W 2014 roku wystąpiła w klipie Doroty Masłowskiej, która rapowała pod pseudonimem Mister D., a potem w 2016 roku w teledysku Mary Komasy - „Lost Me”.

Anja Rubik w teledysku Maty występuje w roli znalezionej nad brzegiem Wisły syreny, w której zakochuje się sam Mata. A w roli sprzedawcy kwiatów, którymi żywią się syreny pojawia się Tomasz Kot. Anja w klipie ubrana jest jedynie w piękny, syreni ogon sięgający jej do pasa, a poza tym występuje topless. Biust zasłaniają jednak jej długie, delikatnie falowane włosy. Musimy przyznać, że wygląda doskonale!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Fani są absolutnie zakochani w jej wizerunku jako syreny: 

MAGICZNE, EPICKIE👏👏👏❤️

Omg Anja syrenka

Ania wyszłaś przepięknie w tym teledysku 😍👏

Anja ale super!!🔥🔥

Jeśli jesteście tak jak my zachwyceni klimatem tego teledysku, koniecznie zobaczcie post Anji ze zdjęciami zza kulis. Niektóre z nich wyglądają naprawdę magicznie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anja Rubik (@anja_rubik)

Kim jest Mata?

Mata, czyli Michał Matczak, to prawdziwe objawienie polskiej sceny muzycznej. Młody raper jest synem znanego prawnika, profesora Marcina Matczaka. O Macie zrobiło się głośno w 2019 roku, gdy nagrał piosenkę „Patointeligencja”, o którym mówili dosłownie wszyscy. Za płytę „100 dni do matury” otrzymał cztery platynowe płyty! Do tego odebrał Fryderyka za Album Roku w kategorii Hip-hop, a także za  fonograficzny debiut roku.

Mówi się, że mata jest głosem młodego pokolenia. Ale prawdziwy szał robi na platformach streamingowych. We wrześniu jako pierwszy żyjący polski artysta przebił barierę 2 mln słuchaczy na Spotify, a potem z nowym albumem znów pobił rekord artysty: uzyskał aż 5 896 280 streamów w ciągu doby!

W związku z tym kilka dni temu napisał o nim także „The New York Times”, gdzie opisuje ścieżkę kariery młodego rapera. A sam Mata mówi w nim: 

Wierzę, że łatwiej to zrobić (światową sławę), czerpiąc inspiracje z mojej własnej kultury, niż starając się wpasować w globalny pop" – powiedział w rozmowie z "The New York Times". 

Już nie możemy się doczekać jego kolejnych sukcesów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MATA (@33mata)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MATA (@33mata)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.