Fot. TOMASZ KANIEWSKI/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Aneta Piotrowska z Tańca z Gwiazdami przeszła spektakularną metamorfozę!

Tancerka opowiedziała, jak zmieniło się jej życie

Paulina Filipowicz 17 czerwca 2022 14:01
Fot. TOMASZ KANIEWSKI/EAST NEWS

Aneta Piotrowska była jedną z najzdolniejszych tancerek programu "Taniec z Gwiazdami". Podczas tanecznego show występowała w parze m.in. z Mrozem, Przemysławem Cypryańskim oraz Rafałem Mroczkiem. Duet z aktorem serialu "M jak Miłość" do tej pory jest wspominany przez fanów programu. Aneta zniknęła na jakiś czas z show-biznesu, jednak teraz powraca w wielkim stylu i udzieliła wywiadu w „Dzień Dobry TVN"! Jak prezentuje się dziś?

Aneta Piotrowska przeszła dużą metamorfozę

Aneta Piotrowska pierwsze kroki w telewizji stawiała już jako 6-latka, jednak zrobiło się o niej naprawdę głośno dopiero w 2006 roku, gdy wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Tworzyła genialny duet wraz z Rafałem Mroczkiem - para zdobyła Kryształową Kulę 3. edycji show. Aneta zyskała sympatię widzów, którzy pokochali ją za wyjątkową osobowość i piękną urodę.

Czytaj także: Julia Wróblewska wyszła z ośrodka terapeutycznego i została kelnerką! Zalecili jej to terapeuci

Aneta Piotrowska
Fot. East News

Tancerka rozkochała w sobie również aktora serialu "M jak Miłość". Sukcesy w tańcu i w show-biznesie, takie jak słynna sesja okładkowa do magazynu "Playboy" czy występ w teledysku zespołu Feel wróżyły jej wielką karierę. Medialny związek z aktorem nie przetrwał jednak próby czasu i nacisku mediów. Aneta postanowiła opuścić Polskę i wyjechała za granicę. Tancerka mieszkała w Kalifornii, Dubaju i Hong Kongu. Po podróżach postanowiła jednak wrócić do kraju i otworzyć w Gdańsku własne studio tańca.

Aneta Piotrowska
Fot. East News

Aneta Piotrowska w „Dzień Dobry TVN"

O Anecie Piotrowskiej zrobiło się znów głośno. Przez długi czas nie pojawiały się w mediach żadne nowe informacje, jednak teraz tancerka pojawiła się na kanapie w „Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy od dwunastu lat! Tam opowiedziała, co działo się u niej na przestrzeni ostatniego czasu. „Po 11. edycji "Tańca z gwiazdami" dostałam propozycję z BBC, więc wyprowadziłam się do Londynu i tańczyłam w "Strictly Come Dancing", wspominała podczas rozmowy.

Tancerka wytłumaczyła, że to nie był koniec jej podróży. W Stanach i Kanadzie występowała w musicalu, a po powrocie do Polski w jej życiu nastąpił niespodziewany przełom. „Wróciłam ze Stanów do domu rodzinnego na Kaszuby i później okazało się, że jestem w ciąży. To kompletnie przewróciło moje zawodowe plany, ale stała się cudowna rzecz". To wtedy zdecydowała się założyć w Trójmieście innowacyjny ośrodek taneczny. „Inspirowałam się latami 80. Cenię Jane Fondę, Cindy Crowford. Połączyłam aerobik z ruchami tanecznymi. Moje studio jest stworzone dla każdego i w każdym wieku".

„Wiedziałam, że to musi być studio. Co jest na scenie? Światła. Wzięłam światło jako pierwszy faktor. Później ciepło, bo w USA chodziłam na hot jogę i uważałam, że to jest coś niesamowitego. Muzyka, bo towarzyszy na scenie i aktywność fizyczna", kontynuowała.

Na Instagramie Anety nie brakuje aktualnych zdjęć, na których widać spektakularną metamorfozę! Tancerka zaczęła korzystać z zabiegów poprawiających urodę - powiększyła usta i zmieniła rysy twarzy. Fani w mediach społecznościowych porównują ją do Jennifer Lopez! Trzeba przyznać, że śliczna dziewczyna, jaką pamiętamy z przed lat, jest dziś jeszcze piękniejszą kobietą! Jak podoba Wam się metamorfoza Anety Piotrowskiej?  

Sprawdź również: Żałuje udziału w Big Brotherze, dziś zajmuje się ceramiką. Jak zmieniła się Małgorzata Maier?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.