Aneta Piotrowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aneta Piotrowska z Tańca z Gwiazdami przeszła spektakularną metamorfozę!

Jak dziś wygląda?

Paulina Filipowicz 11 marca 2020 21:05
Aneta Piotrowska
Fot. East News

Aneta Piotrowska była jedną z najzdolniejszych tancerek programu "Taniec z Gwiazdami". Podczas tanecznego show występowała w parze m.in. z Mrozem, Przemysławem Cypryańskim oraz Rafałem Mroczkiem. Duet z aktorem serialu "M jak Miłość" do tej pory jest wspominany przez fanów programu. Aneta zniknęła na jakiś czas z show-biznesu, jednak teraz powraca w wielkim stylu! Jak prezentuje się dziś?

Aneta Piotrowska przeszła dużą metamorfozę

Aneta Piotrowska pierwsze kroki w telewizji stawiała już jako 6-latka, jednak zrobiło się o niej naprawdę głośno dopiero w 2006 roku, gdy wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Tworzyła genialny duet wraz z Rafałem Mroczkiem - para zdobyła Kryształową Kulę 3. edycji show. Aneta zyskała sympatię widzów, którzy pokochali ją za wyjątkową osobowość i piękną urodę.

Aneta Piotrowska
Fot. East News

Tancerka rozkochała w sobie również aktora serialu "M jak Miłość". Sukcesy w tańcu i w show-biznesie, takie jak słynna sesja okładkowa do magazynu "Playboy" czy występ w teledysku zespołu Feel wróżyły jej wielką karierę. Medialny związek z aktorem nie przetrwał jednak próby czasu i nacisku mediów. Aneta postanowiła opuścić Polskę i wyjechała za granicę. Tancerka mieszkała w Kalifornii, Dubaju i Hong Kongu. Po podróżach postanowiła jednak wrócić do kraju i otworzyć w Gdańsku własne studio tańca.

Aneta Piotrowska
Fot. East News

Na Instagramie Anety nie brakuje aktualnych zdjęć, na których widać spektakularną metamorfozę! Tancerka zaczęła korzystać z zabiegów poprawiających urodę - powiększyła usta i zmieniła rysy twarzy. Fani w mediach społecznościowych porównują ją do Jennifer Lopez! Trzeba przyznać, że śliczna dziewczyna, jaką pamiętamy z przed lat, jest dziś jeszcze piękniejszą kobietą! Jak podoba Wam się metamorfoza Anety Piotrowskiej?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💭if You know, You know.

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Have more than You show & speak less than You know baby😉

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Best is Parsley juice for the whites of my eyes 👀

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.