Aneta Piotrowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aneta Piotrowska z Tańca z Gwiazdami przeszła spektakularną metamorfozę!

Jak dziś wygląda?

Paulina Filipowicz 11 marca 2020 21:05
Aneta Piotrowska
Fot. East News

Aneta Piotrowska była jedną z najzdolniejszych tancerek programu "Taniec z Gwiazdami". Podczas tanecznego show występowała w parze m.in. z Mrozem, Przemysławem Cypryańskim oraz Rafałem Mroczkiem. Duet z aktorem serialu "M jak Miłość" do tej pory jest wspominany przez fanów programu. Aneta zniknęła na jakiś czas z show-biznesu, jednak teraz powraca w wielkim stylu! Jak prezentuje się dziś?

Aneta Piotrowska przeszła dużą metamorfozę

Aneta Piotrowska pierwsze kroki w telewizji stawiała już jako 6-latka, jednak zrobiło się o niej naprawdę głośno dopiero w 2006 roku, gdy wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Tworzyła genialny duet wraz z Rafałem Mroczkiem - para zdobyła Kryształową Kulę 3. edycji show. Aneta zyskała sympatię widzów, którzy pokochali ją za wyjątkową osobowość i piękną urodę.

Aneta Piotrowska
Fot. East News

Tancerka rozkochała w sobie również aktora serialu "M jak Miłość". Sukcesy w tańcu i w show-biznesie, takie jak słynna sesja okładkowa do magazynu "Playboy" czy występ w teledysku zespołu Feel wróżyły jej wielką karierę. Medialny związek z aktorem nie przetrwał jednak próby czasu i nacisku mediów. Aneta postanowiła opuścić Polskę i wyjechała za granicę. Tancerka mieszkała w Kalifornii, Dubaju i Hong Kongu. Po podróżach postanowiła jednak wrócić do kraju i otworzyć w Gdańsku własne studio tańca.

Aneta Piotrowska
Fot. East News

Na Instagramie Anety nie brakuje aktualnych zdjęć, na których widać spektakularną metamorfozę! Tancerka zaczęła korzystać z zabiegów poprawiających urodę - powiększyła usta i zmieniła rysy twarzy. Fani w mediach społecznościowych porównują ją do Jennifer Lopez! Trzeba przyznać, że śliczna dziewczyna, jaką pamiętamy z przed lat, jest dziś jeszcze piękniejszą kobietą! Jak podoba Wam się metamorfoza Anety Piotrowskiej?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💭if You know, You know.

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Have more than You show & speak less than You know baby😉

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Best is Parsley juice for the whites of my eyes 👀

Post udostępniony przez A (@msb_by_anetapiotrowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.