Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. AKPA
O tym się mówi!

Agnieszka Woźniak-Starak w symbolicznej stylizacji uczciła pamięć męża!

To już dwa lata od śmierci producenta..

Aleksandra Frankowska 19 sierpnia 2021 12:27
Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. AKPA

Wczoraj minęły już dwa lata od śmierci męża Agnieszki Woźniak-Starak, Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka prowadzi aktualnie TOP Of The TOP Sopot Festival. Na scenie pojawiła się w symbolicznej czarnej stylizacji, która bez słów wyrażała wszystko. Woźniak-Starak mogła liczyć również na ogromne wsparcie ze strony fanów.

Dwa lata od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku tragicznie zmarł Piotr Woźniak-Starak. Wypadek na jeziorze Kisajno rozdzielił prezenterkę z miłością jej życia. Wówczas na kilka miesięcy zniknęła z mediów, przeżywając żałobę w gronie najbliższych. Po jakimś czasie Woźniak-Starak – silniejsza wróciła do pracy, by realizować kolejne projekty.

Czytaj też: Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Agnieszka Woźniak-Starak w czerni

Pierwszego dnia Festiwalu, Agnieszka Woźniak-Starak zaprezentowała się w czarnej stylizacji z symbolem róży. Był to wymowny gest w stronę jej zmarłego tragicznie męża, który zaginął właśnie w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku.

Zobacz też: Jutro druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka... Tak dziś wygląda życie jego żony

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak dodała na swoim Instagramie zdjęcie opisujące jej najbliższy projekt, czyli prowadzenie Festiwalu w Sopocie, fani okazali jej ogromne wsparcie.

Będę i fizycznie i myślami wtedy z panią, bo wiem, że to nie będzie łatwy czas... - napisała jedna z fanek.

Ale szczególny, dziękuję - odpisała wdzięczna prezenterka. 

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. AKPA
 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.