Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu Ukryta gra, listopad 2019
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak w modnej stylizacji wraca do obowiązków!

Jak zwykle wyglądała stylowo

Paulina Filipowicz 13 grudnia 2019 18:30
Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu Ukryta gra, listopad 2019
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak, mimo żałoby po śmierci męża, powoli stara się stawać na nogi. Nieszczęśliwe wydarzenia z sierpnia w jednej sekundzie zmieniły całe życie żony Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka zniknęła z życia medialnego na cztery miesiące. Mogliśmy ją zobaczyć jedynie na dwóch premierach filmu jej męża „Ukryta gra” w Gdyni i Warszawie. Ostatnio postanowiła jednak otrzeć łzy i wrócić do normalnego życia. Jak podaje Super Express, dziennikarka wkrótce wróci do pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak w stylowym płaszczu

Jak donosi Super Express żona Piotra Woźniaka-Staraka od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radiu. Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać w nim swoją audycję o sprawach kobiecych. Dziennikarka zaczęła również pojawiać się publicznie i powoli wraca do codziennych obowiązków. Paparazzi przyłapali ją pod budynkiem, w którym mieści się Fundacja Rodziny Staraków. Agnieszka jak zwykle prezentowała się bardzo stylowo. Elegancki płaszcz był kluczowym elementem jej stylizacji. Dobrała do niego czarną bluzkę, szare spodnie i modne złote kolczyki. Włosy zaplecione w oryginalny warkocz podkreśliła dodatkowo czarną opaską. Trzeba przyznać, że Agnieszka wygląda naprawdę dobrze i powraca w wielkim stylu. 

agnieszka woźniak starak
Fot. Paparazzi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego 🙌🏼

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.