Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu Ukryta gra, listopad 2019
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak w modnej stylizacji wraca do obowiązków!

Jak zwykle wyglądała stylowo

Paulina Filipowicz 13 grudnia 2019 18:30
Agnieszka Woźniak-Starak, premiera filmu Ukryta gra, listopad 2019
Fot. East News

Agnieszka Woźniak-Starak, mimo żałoby po śmierci męża, powoli stara się stawać na nogi. Nieszczęśliwe wydarzenia z sierpnia w jednej sekundzie zmieniły całe życie żony Piotra Woźniaka-Staraka. Prezenterka zniknęła z życia medialnego na cztery miesiące. Mogliśmy ją zobaczyć jedynie na dwóch premierach filmu jej męża „Ukryta gra” w Gdyni i Warszawie. Ostatnio postanowiła jednak otrzeć łzy i wrócić do normalnego życia. Jak podaje Super Express, dziennikarka wkrótce wróci do pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak w stylowym płaszczu

Jak donosi Super Express żona Piotra Woźniaka-Staraka od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radiu. Agnieszka Woźniak-Starak miała dostać w nim swoją audycję o sprawach kobiecych. Dziennikarka zaczęła również pojawiać się publicznie i powoli wraca do codziennych obowiązków. Paparazzi przyłapali ją pod budynkiem, w którym mieści się Fundacja Rodziny Staraków. Agnieszka jak zwykle prezentowała się bardzo stylowo. Elegancki płaszcz był kluczowym elementem jej stylizacji. Dobrała do niego czarną bluzkę, szare spodnie i modne złote kolczyki. Włosy zaplecione w oryginalny warkocz podkreśliła dodatkowo czarną opaską. Trzeba przyznać, że Agnieszka wygląda naprawdę dobrze i powraca w wielkim stylu. 

agnieszka woźniak starak
Fot. Paparazzi

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego 🙌🏼

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.