Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
Z życia gwiazd

Agnieszka Kaczorowska świętuje pierwsze urodziny córki w bajecznym stylu!

Przyjęcie na miarę prawdziwej księżniczki!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2020 17:31
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Coraz więcej młodych celebrytek zostaje obecnie mamami. Są też i takie, które w tym roku świętują wyjątkowe, bo pierwsze urodziny swoich pociech. W miniony weekend do grona mam roczniaków dołączyła Agnieszka Kaczorowska. Trzeba przyznać, że młoda mama zadbała o każdy szczegół i sprawiła, że był to niezapomniany dzień dla najbliższych! Mała Emilka miała przyjęcie, niczym z prawdziwej bajki!

Pierwsze urodziny w ogrodowym zaciszu 

Pierwsze urodziny córki Emilki Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem i najbliższą rodziną zorganizowała w domowym ogrodzie. Motywem przewodnim urodzin były motyle. Nie zabrakło również kolorowych balonów, ogromnej, podświetlanej jedynki – upamiętniającej pierwsze urodziny, białego namiotu oraz zwiewnych, lekkich dekoracji. Wszyscy ubrani byli również w jasne kolory, które cudownie pasowały do lipcowego dnia! Trzeba przyznać, że Emilka nie mogła wymarzyć sobie piękniejszych urodzin – sceneria była, jak z prawdziwej bajki!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dokładnie rok temu po raz pierwszy zostaliśmy rodzicami.🥰 Nasze życie wywróciło się do góry nogi i zakochaliśmy się w naszej córeczce po uszy! Za nami rok niesamowitych doświadczeń, niezliczonej ilości wzruszeń i poznawania też siebie na nowo - w nowych rolach.🥰 Każdego dnia ta mała istota wiele nas uczy i daje nieopisaną radość życia. To był wspaniały, aczkolwiek intensywny rok...natomiast był to bez wątpienia najlepszy rok naszego życia❗️ ___________________ Dziś świętowaliśmy.❤️ Mnóstwo naszych bliskich zawitało do naszego ogródka, aby życzyć Emisi jak najlepiej, aby bawić się, cieszyć, być z nami w tym wyjątkowym dniu.🎉 Przenieśliśmy się na chwilę do krainy motyli dzięki @dura_events , @alexdekoracje oraz @galeriaslodkosci 🦋👏🏻 Dzięki za pomoc dziewczyny w spełnieniu mojej wizji tej imprezki.😘 Dziękujemy @violapiekut za nasze zwiewne kreacje idealne na tę okazję. 😘 📸Dziękuję @marek_podolczynski że towarzyszysz nam w najważniejszych momentach naszego życia i uwieczniasz to po mistrzowsku.😘 _________________ Emocje opadają...jutro pewnie cały dzień wszyscy będziemy odpoczywać.☺️ #happyme #happybaby #birthdayparty #1stbirthday #mybutterfly #happyparents #pierwszeurodziny

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Emilka to prawdziwa córeczka mamusi

Trzeba przyznać, że Agnieszka Kaczorowska doskonale radzi sobie w roli mamy. Młoda gwiazda chętnie dzieli się kadrami z rodzinnego życia na swoim Instagramie, a odkąd została mamą Emilki, pokazuje, jak bardzo jej życie zmieniło się na lepsze. Jest radosna, szczęśliwa i emanuje pozytywną energią. Warto także spojrzeć na jej piękną figurę. W rok od porodu, udało jej się wrócić do idealnych wymiarów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był krótki wypad, ale jakże udany! 💪🏻 My już w Warszawie... Często pytacie mnie o to jak Emilka znosi jazdę autem i co robimy, aby się nie nudziła.🙈 No cóż... powiem Wam tak - jedźcie nocą lub o świcie, tak aby Maluch spał jak najwięcej.😉 My raz popełniliśmy błąd jechania w ciągu dnia... Wracając znad morza.🙈 To czas aktywności dziecka i chociaż stawaliśmy na głowie, aby ją zabawić, to ona po prostu była ZNUDZONA. Jeżeli podróż jest krótka, to można się wstrzelić w jakaś drzemkę... natomiast na długie trasy osobiście, dla spokoju WSZYSTKICH, proponuję noc i zapas kawy.☕️ #Pelakiwpodróży #Pelakowelove _______________ @hotelmercurekasprowyzakopane #mercurekasprowyzakopane 👗 @by____sophie

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.