Carmen Dell'Orefice
Fot. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images
Ze świata urody

91-letnia modelka Carmen Dell'Orefice w nagiej sesji zdjęciowej. Zdjęcia szokują

Udowadnia, że wiek to tylko liczba. Jest atrakcyjna?

Aleksandra Frankowska 7 października 2022 14:27
Carmen Dell'Orefice
Fot. Victor VIRGILE/Gamma-Rapho via Getty Images

Podobno wiek to tylko liczba. Udowadnia to każdego dnia 91-letnia Carmen Dell’Orefice, najstarsza pracująca supermodelka świata. Jej zjawiskowa uroda i niespotykana figura sprawiają, że zdjęcia z jej udziałem są zawsze spektakularne. Najnowsza kampania to jednak coś, czego jej fani zupełnie się nie spodziewali. Najstarsza modelka świata Carmen Dell’Orefice pozuje nago dla magazynu New You. Te zdjęcia szokują i są niesamowite. Jak wygląda Carmen Dell’Orefice? Czy naga sesja nie była dla niej problemem? Czy jej młodsze koleżanki z branży powinny obawiać się o swoje kontrakty?

ZOBACZ TEŻ: Najsłynniejsze modelki po 50., 60., 70. i 80. roku życia. One wciąż królują na wybiegach!

Kim jest Carmen Dell’Orefice , najstarsza supermodelka świata?

Carmen Dell’Orefice urodziła się w Nowym Jorku 3 czerwca 1931 roku. Miała tylko 13 lat, kiedt w autobusie została zauważona przez żonę Hermana Landschoffa, słynnego fotografa. Tak zaczęła się spektakularna kariera. Carmen Dell’Orefice w wieku 16 lat pozowała już na okładce magazynu Vogue. Kobieta sama nie spodziewała się, że pozostanie aktywna w zawodzie modelki aż po dziś dzień. W 2022 roku skończyła 91 lat i wciąż wygląda zjawiskowo, zachwycają figurą, urodą oraz stylem życia. Najstarsza modelka świata zupełnie nie wygląda i nie zachowuje się, jak na swój wiek. Jej jesień życia jest niesamowita, a ona czerpie z niej garściami.

Carmen Dell’Orefice pozuje nago dla magazynu „New You”

91-letnia Carmen Dell’Orefice zaskoczyła wszystkich. Najstarsza modelka świata wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej, zakrywając swoje atuty jedynie kawałkiem pościeli. Intymna i bardzo sensualna sesja zdjęciowa wykonana została dla magazynu New You. Za obiektywem stanął Fadil Berisha, znany z fotografii dla celebrytów. Carmen Dell’Orefice na zdjęciach wygląda zjawiskowo i kobieco. Jak sama przyznała, czuła się cudownie.

Chodzi o sposób myślenia artysty stojącego za aparatem. Umysł fotografa jest wysoko, nie w rynsztoku. Wszystko, co się dzieje, to [jego] projekcja, my jesteśmy zaś cichymi aktorami – mówiła w wywiadzie.

Starsze modelki w nagich sesjach

Carmen Dell’Orefice to nie jedyna starsza modelka, która zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową. Młodsza od niej prawie o 20 lat Maye Musk, matka Elona Muska, również modelka, była pierwsza. Zdjęcia z jej udziałem ukazały się w maju 2022 roku. Jak sama wówczas przyznała, zgodziła się na taką sesję, aby dodać kobietom po 70-tce otuchy, by nie wstydziły się pokazać publicznie w stroju kąpielowym i by mogły czuć się komfortowo. Zarówno Carmen Dell’Orefice jak i Maye Musk wyglądają zjawiskowo jak na swój wiek i niejedna 20-latka mogłaby pozazdrościć im figury i urody. 

CZYTAJ TEŻ: Ty też możesz zostać dziś modelką, czyli różne oblicza współczesnego modelingu

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.