Dla tych, którzy uwielbiają się kąpać. Dla kolekcjonerów. Dla mistrzów szachowych i dla wszystkich innych dzieci

Katarzyna Piątkowska 5 grudnia 2022 09:15

Pierwsza gwiazdka. Wspólna kolacja. Rodzinny czas. A dla dzieci? Moment pełen emocji, gdy spod choinki wyciągają paczuszki z wymarzonymi prezentami. Piękne zabawki sprawią im naprawdę wielką radość. Jest tyle zabawek, które można podarować najmłodszym, że naprawdę trudno się na coś zdecydować. Znaleźliśmy takie, które według nas spodobają się nie tylko dzieciom, ale też dorosłym.

W warzywniaku

Bo czyż nie są urocze gryzaki w kształcie warzyw? Dzięki nim od najmłodszych lat przyzwyczaicie dziecko do jedzenia warzyw i owoców? Gryzaki marki OLI & CAROL są naprawdę urocze. Znajdziemy tu maliny, rzodkiewki, a nawet jarmuż. Wszystkie wykonane są z naturalnego kauczuku i ręcznie malowane naturalnymi pigmentami z roślin (Hlonda6, cena: od 69 do 89 zł).

Na zimowe wieczory i nie tylko

A co powiecie na piękne kubistyczne szachy w pastelowych kolorach? Na tej samej drewnianej planszy z szufladką na pionki można też rozegrać prawdziwą bitwę w warcaby. Marka Sunnylife wie jak zachęcić do umysłowej rozrywki (Hlonda6, cena 439 zł).

Figurki do kochania i kolekcjonowania

Mamy też coś dla kolekcjonerek, które już są za duże na zabawę lalkami, ale nie chcą się przyznać, że w gruncie rzeczy mogłyby znaleźć pod choinką jakąś lalkę (Tinyly, Janod, cena ok. 55 zł). Urocze myszki od duńskiej marki Maileg zadomowią się w sercach najmłodszych (i tych starszych też) na zawsze. I te, które śpią w pudełkach od zapałek i te, które mają supermoce (Hlonda6, cena od 79 zł).

Kolorowa kąpiel

Dla fanów długich kąpieli również znajdzie się coś, co sprawi, że pluskanie w wannie stanie się prawdziwą przygodą. Małe morskie stworzenia zjeżdżają radośnie do wody. Włóż kolorowe rybki do wanny, wyłów je podbierakiem i zbierz do miski. Zabawka zawiera figurki PLAYMOBIL 1.2.3 – rybkę, ośmiornicę i małego rekina, zjeżdżalnię, miseczkę do łapania i podbierak. PLAYMOBIL 1.2.3 AQUA, cena: 79,99 zł.

Wesoły domek

Ten zestaw podbije serca najmłodszych (od 1. roku życia do 5 lat). Wesoły Domek Małego Odkrywcy z serii Little People od marki Fisher-Price z dwiema figurkami małych przyjaciół wprowadzi dziecko w świat literek, liczenia i kolorów i zachęci do tworzenia własnych opowieści. Cena: ok. 270 zł.

Przytulne święta

Czy można przytulić jemiołę, pierniczka albo piernikowy domek? Dzięki marce JELLYCAT można. Takie bowiem przytulanki wypuściła na Boże Narodzenie. Nic tylko kupować i przytulać przed snem. Cena: od 80 do 160 zł.

Dźwięki świąt

Pozytywka marki Wooderful life przeniesie cię w świat pięknych świątecznych chwil i wspomnień. Przy dźwiękach klasycznego świątecznego utworu znajdziecie się w świecie magii. Obracające się w różne strony elementy hipnotyzują i zachwycają dorosłych i dzieci (Hlonda6, cena: 344 zł). Dla starszych dziewczynek mamy szkatułkę z pozytywką, w której będzie mogła schować swoje najcenniejsze skarby. Marka Djeco słynie z uroczych zabawek dla dzieci. Małe dziewczynki, ale też te starsze zakochają się w drewnianej szkatułce z ptaszkiem i lusterkiem. Po otwarciu wieczka pozytywka wygrywa melodię „Santa Lucia”. W szufladce można przechowywać ukochaną biżuterię. Może być ozdobą dziecięcego pokoju i młodzieżowej toaletki. Empik.com, cena: 136,90 zł.

1/10
Gryzaki warzywa Oil&Carol
Copyright @materiały prasowe/Hlonda6
1/10

Gryzak rzodkiewka Oil&Carol, Hlonda6

2/10
Supermysz Maileg
Copyright @materiały prasowe/Hlonda6
2/10

Supermysz, Maileg, Hlonda6

3/10
Gryzaki warzywa Oil&Carol
Copyright @materiały prasowe/Hlonda6
3/10

Gryzak ogryzek Oil&Carol, Hlonda6

4/10
Przytulanka Pierniczek
Copyright @materiały prasowe
4/10

Pierniczek do przytulania, Jellycat

5/10
Pozytywka świąteczna Wonderful life
Copyright @materiały prasowe/Hlonda6
5/10

Pozytywka Wooderful life, Hlonda6

6/10
Szachy Sunnylife
Copyright @materiały prasowe/Hlonda6
6/10

Szachy Sunnylife

7/10
Domek Fisher Price
Copyright @materiały prasowe
7/10

Wesoły Domek Małego Odkrywcy z serii Little People od marki Fisher-Price

8/10
Laleczka Tinyly Djeco
Copyright @materiały prasowe
8/10

Figurka Tinyly, Djeco

9/10
Zestaw Playmobil Aqua
Copyright @materiały prasowe
9/10

PLAYMOBIL 1.2.3 AQUA,

10/10
Szkatułka z pozytywką
Copyright @materiały prasowe/Empik
10/10

Szkatułka z poytywką Djeco, empik.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.