Tylko w VIVIE!

Maja Hyży o synach: „Aleks z Wiktorem pokazują talent muzyczny. Widać, że płynie w nich muzyczna krew.”

Jak dziś wyglądają? Piosenkarka pokazała wspólne zdjęcie z dziećmi

Marta Cieplak 30 maja 2022 07:55

Maja Hyży jest mamą trójki dzieci – 10-letnich bliźniaków Aleksandra i Wiktora oraz niespełna dwuletniej Antosi, a teraz oczekuje przyjścia na świat kolejnej córeczki. Choć jest bardzo aktywna na Instagramie i często pozuje na zdjęciach z malutką Tosią, to bardzo rzadko pokazuje swoich synów chroniąc ich prywatność. Ostatnio zrobiła wyjątek i opublikowała fotografię z komunii bliźniaków oraz drugą z okazji Dnia Mamy. Widać na nich, że chłopcy już bardzo wyrośli. Czy odziedziczyli talent do śpiewania po mamie? O tym Maja Hyży opowiedziała tylko w rozmowie z magazynem VIVA! Mama.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży o życiu w rodzinie patchworkowej„Każdy z nas stara się wychowywać swoje dzieci jak najlepiej”

Synowie Mai Hyży – jak dziś wyglądają?

Synowie Mai Hyży wyglądają na zdjęciach poważnie jak na swój wiek. W garniturach w kratkę i w muszkach prezentowali się bardzo elegancko – każdy z nich miał strój o tym samym kroju i wzorze, ale w innym kolorze. Maja założyła tego dnia beżową sukienkę w stylu boho i białą marynarkę. W podobnych kolorach ubrana była także najmłodsza w rodzinie Tosia.

Kilka dni później piosenkarka opublikowała kolejne zdjęcie z dziećmi, tym razem z okazji Dnia Matki. Na nim widzimy chłopców w luźniejszych, codziennych stylizacjach. Obaj w dłoniach trzymają róże dla mamy. I musimy przyznać, że wyrastają na małych przystojniaków.

Maja Hyży o talentach swoich synów

Podczas rozmowy z Mają Hyży nie mogliśmy nie zapytać o to, czy jej dzieci odziedziczyły talent do śpiewania po rodzicach. Oto, co powiedziała: „Aleks z Wiktorem pokazują powoli talent muzyczny. Odkrywają to w sobie. U jednego zauważyłam już większe możliwości techniczne, widzę, że śpiewa w tonacji. A to nie jest łatwe, bo dzieci nie rozumieją do końca co to znaczy. Ale ja moim uchem słyszę”. To jednak nie oznacza, że piosenkarka będzie za wszelką cenę pchać ich w tę stronę. „Zastanawiam się, czy gdzieś w tę stronę nie puścić jednego z chłopców. Ale chciałabym, żeby te chęci rozwijania się pod kątem muzycznym wyszły od nich”.

CZYTAJ TEŻ: Partner Mai Hyży zadebiutował w telewizji i opowiedział o ich romantycznych początkach...

Jeśli jesteście ciekawi, co powiedziała o Tosi i czy śpiewa dzieciom kołysanki, koniecznie zobaczcie całą naszą rozmowę z Mają Hyży.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.