TYLKO NA VIVA.PL

Maja Hyży o życiu w rodzinie patchworkowej: „Każdy z nas stara się wychowywać swoje dzieci jak najlepiej”

Co jest dla niej największym wyzwaniem?

Marta Cieplak 27 maja 2022 10:00

Piosenkarka Maja Hyży jest w kolejnej ciąży. Na narodziny maluszka czeka nie tylko ona i tata, ale także dwóch 10-letnich synów bliźniaków i niespełna dwuletnia Tosia. W rozmowie z VIVĄ! Mamą gwiazda opowiedziała jak wygląda codzienność z taką gromadką i jak wychowuje się dzieci w rodzinie patchworkowej.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży o macierzyństwie: „Nie mając dzieci, żyłabym w pustce. Może popadłabym w depresję”

Maja Hyży o wychowywaniu dzieci w rodzinie patchworkowej

Wychowywanie dzieci w rodzinach patchworkowych jest  sporym wyzwaniem dla rodziców, bo wkradają się tu nie tylko emocje związane z rozstaniem z dziećmi, ale także logistyka i dużo kwestii technicznych. Co o tym mówi Maja Hyży? „Najtrudniejsze jest to, że każda z rodzin ma swój system wychowywania. (...) I to jest najtrudniejsze, bo każdy z nas stara się wychowywać swoje dzieci jak najlepiej. Ale te dzieci mają jednak dwa domy, które nie są identyczne. (...) Ale jest to do ogarnięcia, jest to do zrobienia. Potrzeba bardzo dużo rozmów i bliskości z dziećmi, żeby tłumaczyć, że tak bywa i że to też jest ok” mówi Maja Hyży w naszej rozmowie.

Różnica wieku wśród dzieci Mai Hyży

Gwiazda piosenki zdradza też, co myśli o różnicy wieku między swoimi dziećmi. „Jeśli chodzi o różnicę, jaka będzie dzieliła najmłodszą córkę i chłopców oraz Tosię z bobasem, uważam, że to jest dobra różnica. Aczkolwiek nie wychodzę z założenia, że jakakolwiek różnica jest zła czy dobra. To jest też kwestia wychowywania i rozmowy z dziećmi. Tosia na pewno będzie miała prawie rówieśnika, bo to są raptem dwa lata różnicy. Natomiast chłopcy będą takim braćmi-przywódcami” śmieje się.

Co jeszcze zdradziła nam o swojej rodzinie, o bliźniakach i przygotowaniu do narodzin najmłodszej córeczki? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo! A cały wywiad z Mają Hyży przeczytacie w najnowszym wydaniu magazyny VIVA! Mama. 

Maja Hyzy Viva!Mama sesja 5
Fot. Krzysztof Opaliński

Maja Hyzy Viva!Mama sesja  6
Fot. Krzysztof Opaliński

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.