VIVA! VIDEO

W dobrych rękach od pierwszych chwil. Bella Baby Happy dla dziecka i dla mamy

Bo komfort maluszka jest najważniejszy!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 30 listopada 2020 13:44

Niemowlę i małe dziecko potrzebuje przede wszystkim ciepła twoich ramion, troski i uśmiechu. Pragnie też komfortu, który mogą zapewnić produkty Bella Baby Happy. Wygodna aplikacja na smartfon dodatkowo ułatwi życie młodej mamie. Zobacz, dlaczego Bella Baby Happy to dobry wybór na czas ciąży i pierwszego roku twojego życia dziecka.

Aplikacja Happy Baby – osobisty asystent młodej mamy

Marka Bella Baby Happy przede wszystkim myśli kompleksowo o młodych mamach. Dzięki aplikacji Happy Baby na smartfon, która składa się z dwóch trybów „Ciąża” i „Dziecko”, możesz stale mieć przy sobie osobistego asystenta. Pomoże ci on w czasie ciąży kontrolować twoje własne własne zdrowie, a już po narodzinach również zdrowie i rytm dnia twojego maluszka.

Nie możesz sobie przypomnieć, czy zaaplikowałaś dziecku witaminki, o której godzinie twoje dziecko jadło lub ile mieszkanki wypiło poprzedniego dnia? Nie pamiętasz, jak długo drzemało? Boisz się, że przegapisz termin kolejnego szczepienia? Spokojnie: aplikacja pamięta o wszystkim. Znajdziesz w niej także informacje i sugestie dotyczące rozwoju i wychowania dziecka w pierwszym roku życia. Wszystko jest tu bardzo łatwe, czytelne i intuicyjne.

Bella Happy - przydatna aplikacja
Fot. mat. prasowe

Z troską o wygodę

Małe dziecko – zarówno to, które właśnie przyszło na świat, jak i kilkumiesięczny dzielny odkrywca, wciąż badający otoczenie – jest niezwykle delikatne. Wystarczy drobiazg, by na jego ciele pojawiły się zaczerwienienia, otarcia czy odparzenia. Właśnie dlatego wszystko, z czym styka się jego skóra, powinno być najlepszej jakości. Produkty z rodziny Bella Baby Happy – pieluszki, chusteczki, podkłady i nie tylko – właśnie takie są: zapewniają dziecku wygodę, nie krępują ruchów i są absolutnie bezpieczne, a przez to sprawiają, że maluch jest spokojny, pogodny i ma ochotę zdobywać nowe umiejętności. A jego komfort to także komfort rodziców.

Pieluszki

Pieluszki Bella Baby Happy są delikatne i doskonale spełniają swoje zadanie, dając dziecku poczucie suchości. Dzięki technologii Aid Flow zapewniają dopływ świeżego powietrza do skóry, co zapobiega odparzeniom i minimalizuje ryzyko podrażnień. Zastosowany w nich system Happy Safe Way daje gwarancję, że każdy ich element – materiał, z którym styka się skóra, wkład chłonny, boczne falbanki zabezpieczające przed wyciekiem płynu, elastyczne nitki zapewniające dziecku swobodę ruchu, a nawet pigmenty w kolorowych nadrukach zwierzątek – został poddane rygorystycznym testom bezpieczeństwa. Jakość pieluszek Bella Baby Happy została potwierdzona w testach dermatologicznych i gwarantuje ją pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz Państwowego Zakładu Higieny.

Ważne jest także to, ze pieluszki Bella Baby Happy nie zawierają niczego, co mogłoby dziecku zaszkodzić, np. nie są perfumowane, nie ma w nich surowców bielonych szkodliwym chlorem, ani lateksu. Mają za to indykator wilgoci umieszczony wzdłuż wkładu chłonnego. Gdy zmienia kolor z żółtego na niebieski, to znak, że czas na nową pieluszkę.

Pieluszki Bella Baby Happy są dostępne w kilku rozmiarach, np. rozmiar 1 (NEWBORN) przeznaczony jest dla dzieci ważących od 2 do 5 kilogramów, a rozmiar 4 (MAXI) – dla dzieci ważących od 8 do 18 kilogramów. To oczywiście nie wszystko, bo marka zadbała także o dzieci, które przyszły na świat przedwcześnie.

Bella Happy - pieluszki
Fot. mat. prasowe

Podkłady

Bella Baby Happy to także miękkie i wyjątkowo chłonne podkłady, które przydają się w domu i poza nim. Chronią przewijak przez zabrudzeniem, sprawdzają się jako dodatkowa ochrona pościeli, a przede wszystkim zapewniają maleństwu komfort i higienę podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Mają 2 rozmiary: 60x60 cm i 90 x 60.

Bella Happy - podkłady
Fot. mat. prasowe

Chusteczki

Do rodziny produktów Bella Baby Happy należą też wilgotne chusteczki, m.in. hypoalergiczne Chusteczki nasączane Sensitive z kojącym wyciągiem z aloesu. Oczyszczają skórę wyjątkowo delikatnie i równocześnie ją pielęgnują. Zostały wykonane z miękkiej włókniny, mają neutralne pH, nie zawierają alkoholu etylowego, silikonów ani parabenów. Są bezzapachowe.

Bella Happy - chusteczki
Fot. mat. prasowe

Bella Baby Happy kompleksowo troszczy się o młode mamy i małe dzieci. Po każdy produkt możesz sięgnąć mając pewność, że spełni on wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, jakim są niemowlęta i ich mamy.

Materiał powstał z udziałem marki Bella Baby Happy.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.