Anna Starmach, VIVA! 24/2014, jamnik
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Starmach promienieje w ciąży! Tak okrągłego brzuszka jeszcze nie pokazywała...

Który to już miesiąc?

Rafał Kowalski 25 października 2018 11:59
Anna Starmach, VIVA! 24/2014, jamnik
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Po kilku latach związku i roku od ślubu Anna Starmach i Piotr Kusek spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda wyjawiła tę informację na początku sierpnia i od tamtego czasu prawie wcale nie dzieliła się z fanami zdjęciami, na których widać coraz okrąglejszy brzuszek. Aż do teraz!

Anna Starmach o macierzyństwie

Dziś rano jurorka Masterchefa opublikowała na swoim profilu zdjęcie w kraciastej rozpinanej sukience, która bardzo podkreśliła ciążowe krągłości gwiazdy. Nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Ania Starmach, ale po fotografii można przypuszczać, że poród jest już kwestią tylko kilku tygodni...

Przy okazji podzielenia się zdjęciem ulubienica widzów TVN zdradziła, czym jest dla niej macierzyństwo. „Znam na pamięć setki, może tysiące przepisów. Recepturami się bawię i z nimi eksperymentuję. Zazwyczaj z ich realizacją nie mam większych problemów. Ostatnio jednak szukam tylko tego jednego przepisu. Przepisu na to jak być DOBRĄ MAMĄ! Czy taki przepis istnieje? I czy do tej najpiękniejszej roli na świecie można się w ogóle przygotować? ❤ #momtobe#najważniejszyprzepis#najważniejszarolawzyciu”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

Przypomnijmy, że Anna Starmach oczekuje pierwszego dziecka wraz z mężem, Piotrem Kuską, który na co dzień jest menedżerem w jednej ze znanych informatycznych firm. Para pobrała się na początku września ubiegłego roku w Krakowie. Pisało się, że uroczystość będzie kosztowała zakochanych około 150 tysięcy złotych, ale młodzi ostatecznie zdecydowali się na skromne garden party.

Jesteśmy pewni, że Ania Starmach będzie wspaniałą, ciepłą mamą. Jedyne co prawdopodobnie się zmieni to liczba zawodowych wyzwań, które gwiazda przed sobą postawi. Widzowie mogą więc za nią zatęsknić… Na jak długo jurorka kulinarnego show zrobi sobie przerwę? Czas pokaże. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Starmach (@anna_starmach)

Anna Starmach, VIVA! 24/2014
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.