VIVA! VIDEO

Akademia 5.10.15. nieustająco działa i wspiera rodziców 

Ten wyjątkowy projekt ma nową formułę.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 30 kwietnia 2021 16:05

O dzieciach można rozmawiać bez końca. Jak być dobrym rodzicem, jak zdrowo karmić, jak dbać o bezpieczeństwo i jak radzić sobie z problemami dotyczącymi wychowania – to tylko niektóre kwestie, jakie zajmują rodziców każdego dnia. Na szczęście są takie miejsca jak Akademia 5.10.15., która jest nieocenionym wsparciem w tej kwestii. 

5.10.15. zasłużyło sobie na zaufanie rodziców, bo przez ćwierć wieku z pasją doradza, jak wygodnie i modnie ubierać dzieci. W tym czasie jej przedstawiciele przeprowadzili też tysiące rozmów, poznali problemy związane z rodzicielstwem i usłyszeli setki pytań. Dlatego ponad trzy lata temu marka postanowiło powołać do życia Akademię 5.10.15., w której każdy może znaleźć porady i odpowiedzi na nurtujące pytania. Marka 5.10.15. chce być także partnerem i towarzyszem w ważnych rodzinnych momentach. Wie, jak wesprzeć rodziców w codziennych problemach i trudnościach.

Akademia 5.10.15. - co nowego?

Akademia 5.10.15. cały czas się rozwija. W czasie pandemii zmieniono jej formułę: zrezygnowano ze spotkań na żywo i przeniesiono je do internetu. Z korzyścią dla rodziców, bo teraz w spotkaniach mogą uczestniczyć wszyscy chętni: z każdej części kraju i o każdej porze. Siedząc wygodnie we własnym fotelu, każdy może wysłuchać merytorycznych rozmów i wywiadów z profesjonalistami. 

Nieustająco działa blog projektu 51015kids.eu/blog. Już teraz jest tam mnóstwo wartościowych publikacji, a będą pojawiać się kolejne. Nowe odcinki publikowane są także na kanale YouTube. Od teraz wszystkie spotkania będą się tam odbywać w nowej formule rozmów/wywiadów jeden na jeden, a nie tak jak dotychczas w formie paneli dyskusyjnych. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej zgłębić interesujące tematy. 

Akademia 5.10.15
Fot. mat. prasowe

Gospodynią Akademii 5.10.15. jest Kasia Bujakiewicz, która do najnowszego odcinka zaprosiła Agnieszkę Stein – psycholożką wspierającą dzieci, rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Tym razem udzieliła ona wskazówek rodzicom, jak funkcjonować z dziećmi w czasie pandemijnego zamknięcia i jak nie zwariować w tych niecodziennych czasach. Radzi też jak wspierać dziecko, ale przede wszystkim, jak zadbać o siebie, w myśl zasady „Najpierw załóż maskę tlenową sobie, a dopiero potem dziecku”. Ten nowy odcinek jest już do obejrzenia w sieci. Kolejne, równie interesujące, pojawią się wkrótce. 

Mamo, tato – zapamiętaj adres: 51015kids.eu/blog. Akademia 5.10.15. i najlepsi eksperci zajmujący się rodzicielstwem, każdego dnia wspierają tu rodziców w trudnej sztuce mądrego wychowania dzieci. Nie jesteście sami. Wy stawiacie pytania, 5.10.15. znajduje odpowiedzi, by rodzicielstwo było dziecinnie proste!

Materiał powstał z udziałem marki 5.10.15.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.