VIVA! VIDEO

Akademia 5.10.15. nieustająco działa i wspiera rodziców 

Ten wyjątkowy projekt ma nową formułę.

Natalia Stachacz 30 kwietnia 2021 16:05
Materiał partnera

O dzieciach można rozmawiać bez końca. Jak być dobrym rodzicem, jak zdrowo karmić, jak dbać o bezpieczeństwo i jak radzić sobie z problemami dotyczącymi wychowania – to tylko niektóre kwestie, jakie zajmują rodziców każdego dnia. Na szczęście są takie miejsca jak Akademia 5.10.15., która jest nieocenionym wsparciem w tej kwestii. 

5.10.15. zasłużyło sobie na zaufanie rodziców, bo przez ćwierć wieku z pasją doradza, jak wygodnie i modnie ubierać dzieci. W tym czasie jej przedstawiciele przeprowadzili też tysiące rozmów, poznali problemy związane z rodzicielstwem i usłyszeli setki pytań. Dlatego ponad trzy lata temu marka postanowiło powołać do życia Akademię 5.10.15., w której każdy może znaleźć porady i odpowiedzi na nurtujące pytania. Marka 5.10.15. chce być także partnerem i towarzyszem w ważnych rodzinnych momentach. Wie, jak wesprzeć rodziców w codziennych problemach i trudnościach.

Akademia 5.10.15. - co nowego?

Akademia 5.10.15. cały czas się rozwija. W czasie pandemii zmieniono jej formułę: zrezygnowano ze spotkań na żywo i przeniesiono je do internetu. Z korzyścią dla rodziców, bo teraz w spotkaniach mogą uczestniczyć wszyscy chętni: z każdej części kraju i o każdej porze. Siedząc wygodnie we własnym fotelu, każdy może wysłuchać merytorycznych rozmów i wywiadów z profesjonalistami. 

Nieustająco działa blog projektu 51015kids.eu/blog. Już teraz jest tam mnóstwo wartościowych publikacji, a będą pojawiać się kolejne. Nowe odcinki publikowane są także na kanale YouTube. Od teraz wszystkie spotkania będą się tam odbywać w nowej formule rozmów/wywiadów jeden na jeden, a nie tak jak dotychczas w formie paneli dyskusyjnych. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej zgłębić interesujące tematy. 

Akademia 5.10.15
Fot. mat. prasowe

Gospodynią Akademii 5.10.15. jest Kasia Bujakiewicz, która do najnowszego odcinka zaprosiła Agnieszkę Stein – psycholożką wspierającą dzieci, rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Tym razem udzieliła ona wskazówek rodzicom, jak funkcjonować z dziećmi w czasie pandemijnego zamknięcia i jak nie zwariować w tych niecodziennych czasach. Radzi też jak wspierać dziecko, ale przede wszystkim, jak zadbać o siebie, w myśl zasady „Najpierw załóż maskę tlenową sobie, a dopiero potem dziecku”. Ten nowy odcinek jest już do obejrzenia w sieci. Kolejne, równie interesujące, pojawią się wkrótce. 

Mamo, tato – zapamiętaj adres: 51015kids.eu/blog. Akademia 5.10.15. i najlepsi eksperci zajmujący się rodzicielstwem, każdego dnia wspierają tu rodziców w trudnej sztuce mądrego wychowania dzieci. Nie jesteście sami. Wy stawiacie pytania, 5.10.15. znajduje odpowiedzi, by rodzicielstwo było dziecinnie proste!

Materiał powstał z udziałem marki 5.10.15.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.