Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, Kinga Rusin, Magda Mołek, Magda Gessler, Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Anita Werner, Hubert Urbański, VIVA! październik 2017, okładki, main topic
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM
NOWY NUMER

Takiej sesji jeszcze nie było! Trzy wyjątkowe okładki z okazji 20. urodzin stacji TVN! Co jeszcze w najnowszej VIVIE!?

Damian Duda 17 października 2017 15:00
Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, Kinga Rusin, Magda Mołek, Magda Gessler, Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Anita Werner, Hubert Urbański, VIVA! październik 2017, okładki, main topic
Fot. Bartek Wieczorek/ LAF AM

 

Nie tylko magazyn VIVA! obchodzi w tym roku 20. urodziny! 3 października 1997 r., o godzinie 19:25 wystartował TVN. Pierwszym programem, który pojawił się na antenie, była „Pogodowa ruletka’’. Pięć minut później widzowie zobaczyli „Fakty’’, które dziś są najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju. Tylko dla VIVY! największe gwiazdy stacji TVN wystąpiły w wyjątkowej, jubileuszowej sesji.

 

Przeczytaj też: Wojciechowska, Rusin, Urbański, Janiak... Stacja TVN kończy 20 lat. Zobaczcie stare zdjęcia gwiazd!

Trzy wyjątkowe okładki!

Piotr Kraśko, Anita Werner oraz Hubert Urbański są bohaterami pierwszej okładki. Kolejna została zdominowana przez kobiety! Pojawiły się na niej: Kinga Rusin, Magda Mołek, Magda Gessler i Monika Olejnik. Bohaterowie trzeciej okładki to: Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska i Marcin Prokop. Którą z nich kupicie?

Co jeszcze w najnowszym wydaniu dwutygodnika VIVA!?

Kate Rozz po raz pierwszy o niezwykłym życiu w Brazylii, gdzie wyjechała po głośnym rozstaniu z Piotrem Adamczykiem. Charyzmatyczna modelka i fotografka, Lidia Popiel, przełamuje tabu na temat wieku. Dyrektor programowy telewizji TVN, Edward Miszczak, opowiada o trudnej pracy oraz o tym, co chciałby robić za kolejne 20 lat. Ile miał kobiet, i co zawdzięcza mu Ameryka, czyli niezwykłe wspomnienie „ostatniego playboya’’ Hugh Hefnera. Dodatkowo aż 53 strony luksusu!

 

Piotr Kraśko, Anita Werner, Hubert Urbański, VIVA! październik 2017, okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Kinga Rusin, Magda Mołek, Magda Gessler, Monika Olejnik, VIVA! październik 2017, okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Kuba Wojewódzki, Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, VIVA! październik 2017, okładka
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Zobacz też: W VIVIE! mówiła o poświęceniu i poczuciu własnej wartości. Zobacz wszystkie okładki Agnieszki Woźniak-Starak!

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.