Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
TYLKO U NAS

Ewa Farna: „Mając 14 lat, zapowiadałam, że kiedyś będę miała rodzinę. I to się nie zmieniło”

Czy rodzina artystki niebawem się powiększy?

Gabriela Czernecka 29 października 2018 16:54
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Czy Ewa Farna jest w ciąży? Plotki o błogosławionym stanie artystki co rusz powracają. Ona nie komentuje swojego życia prywatnego i rzadko zdradza, co u niej słychać. Chce, by jej twórczość mówiła sama za siebie. Tym razem specjalnie dla magazynu VIVA! zrobiła wyjątek i  stanęła w ogniu pytań. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską wyjawia, czy naprawdę czuje się silną babą, co odpowiada, gdy ktoś ją krytykuje. Zdradza, jak czuje się jako mężatka i czy jej rodzina niebawem się powiększy. Takiej rozmowy jeszcze nie było!

Magazyn VIVA!: Ewa Farna o macierzyństwie

Ewa Farna jakiej nie znacie! Specjalnie dla magazynu VIVA! artystka zrobiła wyjątek. Wydawałoby się, że jej życie to pasmo sukcesów, ale o swoje miejsce w show-biznesie i na polskiej scenie muzycznej musiała ostro walczyć. Dziś sprawia wrażenie szczęśliwej. Jej piosenki słuchają miliony Polaków (ale nie tylko!), a ona po każdym koncercie wraca do domu, do męża. Przypomnijmy, że w 22 września 2017 roku Ewa Farna wyszła za mąż za Martina Chobota. Jak czuje się w roli mężatki i czy marzy o dzieciach? Zobaczcie, co powiedziała VIVIE! w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

W domu nie siedzicie każde ze swoim laptopem?

Ja nad tym pracuję, jednak jeżeli jestem w domu z laptopem, to albo pracuję, albo oglądamy serial. Dobrze jest pójść do lasu bez telefonu w kieszeni. Od razu wtedy rodzą mi się nowe pomysły na piosenki. Bo moja głowa oczyszcza się z powierzchownych informacji. Fajnie, że mój mąż mnie wciąga w realne życie i pomaga w moim detoksie.

A jednak żyjesz sobie jak w bajce. Właściwie bez problemów i zmartwień.

Tak nie ma chyba nikt, każdy ma swoje mniejsze i większe problemy. Tylko na Instagramie ich nie pokazujemy. Ja chciałabym mieć tylko więcej czasu dla siebie. Chodzić na przechadzki z psem, od czasu do czasu spotkać się z przyjaciółmi, a dla psychicznego detoksu przeczytać dobrą książkę, bo ostatnio czuję się bardzo zabiegana.

Będziesz miała coraz mniej czasu. Jesteś żoną, za chwilę może będziesz matką.

Już mając 14 lat, zapowiadałam, że kiedyś będę miała rodzinę. I to się we mnie nie zmieniło. Kiedyś pewnie będzie, a kiedy – to moja sprawa (śmiech). Nie czuję obowiązku dzielić się kalendarzem miesiączkowym z narodem (śmiech). Pewnie jak kiedyś będę mamą, to trzeba będzie ten tryb życia dostosować.

Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Teraz żyjesz w chaosie?

Nie nazwałabym tego chaosem, ale cały czas chcę trzymać wszystkie sroki za ogon. Bo ciągle coś się dzieje. A przecież nie można mieć wszystkiego naraz. Teraz jestem młoda i szalona i daję sobie radę z tą wielotorowością. Ale jak będę starsza? 

Będziesz pewnie też śpiewać inaczej.

Pewnie dojrzeję do bluesa. Uwielbiałam Arethę Franklin. Ale na takie klimaty to jeszcze sporo czasu. Chciałabym też mieć w sobie tego diabła i anioła jak teraz.

Masz więcej diabła czy więcej anioła?

Staram się o tę anielskość, choć na scenie bardziej jestem diabelska. Na co dzień chcę po prostu być dobrym człowiekiem. Czy będziemy w sobie żywić zło, czy dobro, to od nas zależy.

A jak?

Każdego dnia można zrobić jeden mały uczynek. Powiedzieć pani w sklepie, że ładnie wygląda, albo pomóc przejść przez ulicę starszej pani. Przed chwilą mijałam kobietę, która cudownie pachniała. Zatrzymałam ją: „Przepraszam, że pani przerywam spacer, ale pięknie pani pachnie”. Cała się rozjaśniła. To było miłe. Dla niej i dla mnie. 

Ewa Farna, VIVA! 22/2018 OKŁADKA
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Co jeszcze w nowej VIVIE! 22/2018?

Maciej Stuhri fascynująca historia listu, który jego córka Matylda dostała od taty na 18. urodziny. LucynaMalec z córką Zosią. Już nie wypiera z głowy faktu, że jej córka jest niepełnosprawna. Jaką drogę musiała przejść, by tak się stało? Józef Piłsudskiwierny był tylko… ojczyźnie. Jak kochał jeden z najwybitniejszych Polaków? A także... Warszawę dwudziestolecia międzywojennego nazywano Paryżem Północy. Zapraszamy na sentymentalny spacer po miejscach, których już nie ma.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.