Tomasz Gudzowaty, Melody Gudzowaty, VIVA! grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
NOWY NUMER

„Poród to mistyczny akt”. Tomasz Gudzowaty o swojej pięknej żonie i narodzinach córek w najnowszej VIVIE!

Roman Praszyński 15 grudnia 2016 08:45
Tomasz Gudzowaty, Melody Gudzowaty, VIVA! grudzień 2016
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Tomasz Gudzowaty niedawno znów został ojcem. Jego piękna żona, Melody Gudzowaty, Wice Miss Świata, urodziła ich drugą córkę, Alaię. W najnowszej VIVIE! fotograf opowiada o tym, że prędzej od żony domyślił się, że ona jest w ciąży!

 

Polecamy też: Tomasz Gudzowaty i jego piękna żona po raz drugi zostali rodzicami. Znamy imię ich córki!

 

Pojechaliśmy na Walentynki do Londynu. Poszliśmy na spacer do Hyde Parku. „Mel, ty jesteś w ciąży!”, powiedziałem nagle. Kupiliśmy test ciążowy i okazało się, że to prawda. Głęboko wierzę, że jeżeli ludzie się kochają, jest między nimi harmonia, to takie rzeczy można wyczuć”.

 

Poród był dla ojca wielkim przeżyciem. Jego starsze dzieci rodziły się przez carskie cięcie, dopiero przy Melody zaznał mocy naturalnego porodu: „Bardzo mnie to wzruszyło. Gdy zobaczyłem biedną, cierpiącą Mel to się rozpłakałem. Rozleciałem się na milion kawałków. Boję się szpitala, operacji z respektu dla wszystkich nieprzewidzianych zdarzeń”.

 

Nie byłby fotografem, gdyby nie chciał zrobić zdjęcia swojej rodzącej żony. Dlaczego mu się nie udało przy pierwszej córce, Audrey? „Narodziny to akt mistyczny. To dotykanie nieśmiertelności. Coś, co wymyka się słowom. Chciałem zrobić zdjęcie dziecka i Mel tuż po urodzeniu. Jednak zrezygnowałem. Za mało światła, za dużo emocji. Może lepiej, że to zdjęcie pozostanie jedynie w głowie”.

 

Pełny wywiad Romana Praszyńskiego z Tomaszem Gudzowatym dostępny jest w nowym numerze VIVY!, który do kiosków i dobrych salonów prasowych trafił 15 grudnia.

Ewa i Jerzy Stuhrowie
Fot. Robert Wolański

Polecamy też: Tomasz Gudzowaty jeździ na koniec świata. I przywozi stamtąd oszałamiające zdjęcia. Teraz w VIVIE!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?