Fot. Mateusz Stankiewicz / AF PHOTO
NOWY NUMER

Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce najnowszej „VIVY! Pięknej na lato”! Co w numerze?

Sabina Zięba 29 czerwca 2017 16:00
Fot. Mateusz Stankiewicz / AF PHOTO

Już 29 czerwca do kiosków trafiło specjalne wydanie magazynu VIVA!, a mianowicie wakacyjna „VIVA! Piękna na lato”. W numerze z Małgorzatą Rozenek-Majdan na okładce znajdziemy rady odnośnie pielęgnacji ciała w czasie lata oraz zdrowej diety. Poza tym na 124 stronach przeczytamy o najlepszych kosmetykach i zabiegach, urodowych trendach, szybkiej i bezbolesnej depilacji oraz najmodniejszych strojach kąpielowych.

Polecamy też: Lewandowska, Glik, Boruc... Jakie kostiumy kąpielowe noszą polskie WAGs?

 

Małgorzata Rozenek-Majan, VIVA! Piękna na lato, czerwiec 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO/East News

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o sekretach swojej diety i perfekcyjnym wyglądzie„VIVA! Piękna na lato” rozpoczęła również akcję plaża i zdradziła, jak uzyskać piękny biust, płaski brzuch oraz jędrną pupę, dzięki m. in prostym przepisom na zdrowe i smaczne koktajle. Porad  zdrowotnych czytelniczkom udzieliła także bohaterka okładki. Zdradziła: – Unikam cukru w każdej postaci, laktozy i glutenu, a dokładnie pszenicy. Nie bardzo restrykcyjnie, ale 90 procent moich posiłków jest bezglutenowych.

 

Polecamy też: „Uważam, że do południa można jeść...’’. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza szczegóły swojej diety

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim trybie życia i jadłospisie

 

Żona Radosława Majdana zdradziła nam również, że nie korzysta z fast foodów. – Unikam śmieciowego jedzenia, nie piję gazowanych napojów, ale zdarza się, że czasem jadę na hamburgera. Mam potem potworne wyrzuty sumienia (śmiech). Tak serio uważam, że jeżeli cały czas je się bardzo rozsądnie, to czasem można sobie pozwolić na coś „złego”. Trzeba też pamiętać o tym, żeby codziennie pić dwa litry wody. Był taki czas, kiedy nie jadłam śniadań, ale już tak nie jest. Bazuję na diecie Francuzek, które jedzą bardzo małe posiłki rano i bardzo porządny o 13. Dla mnie też najważniejszym posiłkiem jest ten o 13. To budulec na cały dzień – zwierzyła się nam gwiazda.

 

Małgorzata Rozenek-Majan, VIVA! Piękna na lato, czerwiec 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Czy przejmuje się krytyką? Co mówi o swoich zdjęciach w bikini? Czy korzysta z medycyny estetycznej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie jedynie w najnowszym numerze, dostępnym przez dwa miesiące w najlepszych salonach prasowych.

Fot. Mateusz Stankiewicz / AF PHOTO

 

Zobacz też: Państwo Majdanowie, Edyta Górniak, Stramowscy... Te gwiazdy nie boją się otwarcie mówić o seksie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!