Dorota Chotecka i Radosław Pazura
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Piękna miłość

„Będę zabiegał o tę kobietę do końca moich i jej dni”. Radosław Pazura o zdobywaniu Doroty Choteckiej

24 marca 2016 14:05
Dorota Chotecka i Radosław Pazura
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Radosław Pazura i Dorota Chotecka o początkach związku. Poznali się jeszcze na studiach. Pobrali się 13 lat temu, jednak są ze sobą ponad ćwierć wieku. Mówią o sobie „dojrzałe małżeństwo”, ale wciąż jest między nimi namiętność. W najnowszej świątecznej VIVIE! w ciepłej, intymnej rozmowie Dorota i Radosław opowiedzieli o tym, jak się poznali, i co robią by podtrzymać żar z początków znajomości.

Jak Dorota i Radosław się poznali?

Dorota Chotecka: W szkole filmowej. Na korytarzu szkoły, właściwie na schodach. Schodziłam z góry, Radek stał na dole i mnie zobaczył. I ta-dam! Bardzo się spodobałam, tak?

Radosław Pazura: Błysnęłaś urodą. Byłaś piękną kobietą, taką niedostępną.

Dorota Chotecka: A już nie jestem?

Radosław Pazura: Jesteś! Teraz jesteś jeszcze piękniejsza, ale mówię o tamtym czasie. Po prostu wzbudzałaś niesamowite zainteresowanie, nie tylko moje. Wszyscy uważali cię za niedostępną, ale ja uważałem, że nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Im wyższa góra, tym większa chęć zdobycia?

Radosław Pazura: Dokładnie. A z tej góry – gdy się ją już zdobędzie – rozciągają się wspaniałe widoki. Nieprawdopodobnie piękne.

 

Czy Radosław Pazura musiał zabiegać o względy Doroty?

- Ja całe życie zabiegam i wierzę w to, że będę zabiegał o tę kobietę do końca moich i jej dni – odpowiedział. A Dorota Chotecka dodała: - To też jest jedna z recept na dobry, udany związek. W zabieganiu o siebie, nie tylko w jedną stronę.

 

Dorota Chotecka i Radosław Pazura przytulają się
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Dorota Chotecka i Radosław Pazura, VIVA! marzec 2016

 

Co Radosław Pazura i Dorota Chotecka robią by podtrzymać namiętność w związku?

Czy nadal flirtują i się podrywają? I jak?

Dorota Chotecka: Teraz? Jak już jesteśmy dojrzałym małżeństwem? Małymi rzeczami. Wiem, co Radek lubi. I zawsze, jak przechodzę obok, to go dotknę. Ocieram się niby przypadkiem.

Radosław Pazura: Gesty są ważne. Ale przede wszystkim ważne jest dotknięcie werbalne. Słowo ma moc. I tak powinno być. Mężczyzna i kobieta powinni podgrzewać ciągle swój związek. Bez tego ognia, bez dopalania wszystko gaśnie, staje się chłodne, zimne.

 

Jak wyobrażali sobie wspólne życie, gdy byli młodzi i zakochani?

Dorota Chotecka: Dokładnie tak, jakie jest teraz! Pamiętam, wyjeżdżaliśmy do Zakopanego, siadaliśmy w kawiarni, w której były wielkie okna z piękną panoramą na góry, i marzyliśmy, jak będzie wyglądało nasze życie. I dokładnie to, o czym marzyliśmy, się spełniło. To co chcieliśmy, to mamy.

Radosław Pazura: Teraz też łapiemy się na tym, że jak zaczynamy marzyć i planować, to w końcu zaczyna się to spełniać. To niesamowite. Podziękować Panu Bogu i wszystkim.

 

Dorota Chotecka wyznała, że w młodości jej bardziej niż Radosławowi zależało na karierze.

- Chcieliśmy zawojować świat. Obydwoje nie pochodzimy z bogatych rodzin. Wręcz przeciwnie, nic nam nie było dane, musieliśmy sami zapracować. Ale ja miałam większe parcie na karierę. Radek miał dystans do tego zawodu. Powtarzał, że spokojnie może zająć się czymś innym – powiedziała w wywiadzie, a Radosław Pazura dodał: - Wszystko robiłem w imię miłości i mojej chęci bycia z Dorotą. Wiedziałem, że jeśli nie uda się w aktorstwie, to będę kopał przysłowiowe rowy. I że też będzie dobrze.

 

Polecamy też: „Istnieje inny wymiar niż tylko ciało”. Jak wypadek zmienił życie Doroty Choteckiej i Radosława Pazury?

 

Co jeszcze powiedzieli o ślubie, małżeństwie? Cały wywiad z parą aktorów w najnowszej VIVIE!. Od 24 marca w kioskach.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura, VIVA! marzec 2016
Fot. VIVA!

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?