Monika Kuszyńska
Fot. Zuza Krajewska / LAF AM
Tylko u nas

Monika Kuszyńska na okładce "Vivy!". Po raz pierwszy tak szczerze o cieniach kariery, wypadku, cierpieniu i nadziei

MA 20 października 2015 20:50
Monika Kuszyńska
Fot. Zuza Krajewska / LAF AM

"Za każdym razem, gdy zmagasz się z lękiem o jutro, przywołaj anioły, by Cię prowadziły i pomogły znaleźć najlepszą z dróg" - śpiewa w "In the Name of Love". Także o sobie. Monika Kuszyńska w najnowszej "Vivie!" w poruszającej rozmowie  w przededniu  premiery książki "Drugie życie".

 

Książka to niezwykła historia jej życia. A właściwie dwóch żyć. Przed i po wypadku. Jedno trwało 26 lat. Drugie 9. Dlaczego teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć?

 

- Taka potrzeba od dawna w jakimś sensie narastała we mnie, ponieważ bardzo często zupełnie obcy ludzie pytali mnie, kiedy to zrobię. Może dlatego, że na swoich koncertach dużo mówię. Niekoniecznie o szczegółach z mojego życia, ale o takich kluczowych doświadczeniach. O przewartościowaniu życia, o tym, co jest ważne, co się zmieniło w mojej mentalności po wypadku. I widzę, że na ludzi to bardzo dobrze działa. Za każdym razem po koncercie podchodzą do mnie i mówią, jakie to są dla nich ważne słowa. I mówią, że chcieliby więcej. Bardzo długo się wahałam, bo nie jestem osobą zbyt wylewną, ale w końcu nadszedł ten moment - wyznaje w "Vivie!".

 

Wywiadowi, w którym po raz pierwszy szczerze opowiada o śpiewaniu, cieniach kariery, wypadku, tragedii, cierpieniu i nadziei, towarzyszą zdjęcia autorstwa Zuzy Krajewskiej. Zanim przeczytacie wywiad i zobaczycie sesję w 22. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę.

 

 

Monika Kuszyńska na okładce
Fot. Zuza Krajewska / LAF AM

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.