Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce Vivy! listopad 2015
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture
Tylko u nas

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce najnowszej "Vivy!". Po raz pierwszy o tym, jak wiele dała jej nowa miłość

MA 2 listopada 2015 21:11
Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce Vivy! listopad 2015
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture

Jej ślub był równie dużym zaskoczeniem, co rozstanie z długoletnim narzeczonym. Jedno i drugie Marta Żmuda Trzebiatowska przeprowadziła dyskretnie i spokojnie. W swoim stylu. "Kiedy masz bajzel w życiu prywatnym, zaczyna się on wkradać do twojej pracy" - mówi w najnowszej "Vivie!" i podkreśla, jak wiele dała jej nowa miłość.

 

Nowa miłość to o 5 lat młodszy od niej aktor Kamil Kula, który jest jej kolegą z teatru Kwadrat. Poznali się grając... młode małżeństwo. "Kiedy zobaczyłam Kamila pierwszy raz, pomyślałam, że to jest ktoś ważny. W pewnym momencie wszystko stało się oczywiste i proste. Znika lek" - gwiazda wyznaje "Vivie!".

 

Po raz pierwszy Żmuda Trzebiatowska szczerze opowiada Beacie Nowickiej nie tylko o swoim małżeństwie, ale i o tym, dlaczego uciekła z show-biznesu i jak wróciła na własnych warunkach, o czym mówi do... siebie i co przywozi w słoikach z rodzinnego Przechlewa. Słowom towarzyszą piękne zdjęcia autorstwa Marleny Bielińskiej. Zanim przeczytacie wywiad i zobaczycie sesję w 23. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę.

 

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce Vivy! listopad 2015
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture

 

Przeczytajcie także: Marta Żmuda Trzebiatowska już po ślubie. Przeczytajcie, co w "Vivie!" mówiła o związkach i miłości

 

Sesja zdjęciowa, którą oglądać możecie Państwo w najnowszej "Vivie!", odbyła się we wnętrzach Doroty Kowalczyk, projektantki wnętrz i właścicielki pracowni projektowej "Maison Creative", wyłącznego przedstawiciela na Polskę firmy "Mis en Demeure", Projektowanie i Dekoracja Wnętrz, Galeria - ul. Mokotowska 45 w Warszawie, www.maisoncreative.com.pl

TAGI #Kamil Kula

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.