Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce Vivy! listopad 2015
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture
Tylko u nas

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce najnowszej "Vivy!". Po raz pierwszy o tym, jak wiele dała jej nowa miłość

MA 2 listopada 2015 21:11
Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce Vivy! listopad 2015
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture

Jej ślub był równie dużym zaskoczeniem, co rozstanie z długoletnim narzeczonym. Jedno i drugie Marta Żmuda Trzebiatowska przeprowadziła dyskretnie i spokojnie. W swoim stylu. "Kiedy masz bajzel w życiu prywatnym, zaczyna się on wkradać do twojej pracy" - mówi w najnowszej "Vivie!" i podkreśla, jak wiele dała jej nowa miłość.

 

Nowa miłość to o 5 lat młodszy od niej aktor Kamil Kula, który jest jej kolegą z teatru Kwadrat. Poznali się grając... młode małżeństwo. "Kiedy zobaczyłam Kamila pierwszy raz, pomyślałam, że to jest ktoś ważny. W pewnym momencie wszystko stało się oczywiste i proste. Znika lek" - gwiazda wyznaje "Vivie!".

 

Po raz pierwszy Żmuda Trzebiatowska szczerze opowiada Beacie Nowickiej nie tylko o swoim małżeństwie, ale i o tym, dlaczego uciekła z show-biznesu i jak wróciła na własnych warunkach, o czym mówi do... siebie i co przywozi w słoikach z rodzinnego Przechlewa. Słowom towarzyszą piękne zdjęcia autorstwa Marleny Bielińskiej. Zanim przeczytacie wywiad i zobaczycie sesję w 23. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę.

 

Marta Żmuda Trzebiatowska na okładce Vivy! listopad 2015
Fot. Marlena Bielińska/Move Picture

 

Przeczytajcie także: Marta Żmuda Trzebiatowska już po ślubie. Przeczytajcie, co w "Vivie!" mówiła o związkach i miłości

 

Sesja zdjęciowa, którą oglądać możecie Państwo w najnowszej "Vivie!", odbyła się we wnętrzach Doroty Kowalczyk, projektantki wnętrz i właścicielki pracowni projektowej "Maison Creative", wyłącznego przedstawiciela na Polskę firmy "Mis en Demeure", Projektowanie i Dekoracja Wnętrz, Galeria - ul. Mokotowska 45 w Warszawie, www.maisoncreative.com.pl

TAGI #Kamil Kula

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.