VIVA! VIDEO

Jessica Mercedes i Anna Starmach świętują 20. urodziny marki ORSAY

Artykuł sponsorowany 8 września 2017 07:30
Wiedzieliście, że ORSAY ma już w Polsce 20 lat? Do celebracji jubileuszu zaprosił Jessicę Mercedes i Annę Starmach, a dla nas – klientek - przygotował wiele atrakcji. My także byliśmy na urodzinach ORSAY. Zobaczcie czego się dowiedzieliśmy.
 
ORSAY od lat proponuje polskim klientkom prawdziwie kobiecą modę. Nic więc dziwnego, że do swojego Klubu Młodych Kobiet zaprosił dwie ikony kobiecości. W pierwszej odsłonie kampanii w roli ambasadorki zobaczymy Jessicę Mercedes, a w kolejnej Anię Starmach.
 
W jubileuszowej kampanii zdradzają, co dla nich znaczy być modną kobietą i z kim najbardziej lubią cieszyć się modą. Stylizacje sygnowane przez ambasadorki można zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej, a cenne wskazówki przeczytać w Poradnikach Modnej Kobiety autorstwa Jessiki i Ani.
 
Do Klubu Młodych Kobiet zaproszone jesteśmy także my wszystkie. Naprawdę warto do niego dołączyć!
 
Marka w ramach świętowania przygotowała dla swoich klientek konkurs, dzięki któremu również można zostać ambasadorką Klubu Modnych Kobiet ORSAY. Na zwyciężczynie czeka między innymi: kolacja z Jessicą i Anią, voucher o wartości 6 000 zł i udział w modowych wydarzeniach marki.
 
Więcej o urodzinowych niespodziankach znajdziesz na stronie www.orsay.com/20lat.
 
#ORSAY20latPolska
#ORSAYklub
#KlubModnychKobiet

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.