VIVA! VIDEO

Jessica Mercedes i Anna Starmach świętują 20. urodziny marki ORSAY

Artykuł sponsorowany 8 września 2017 07:30
Wiedzieliście, że ORSAY ma już w Polsce 20 lat? Do celebracji jubileuszu zaprosił Jessicę Mercedes i Annę Starmach, a dla nas – klientek - przygotował wiele atrakcji. My także byliśmy na urodzinach ORSAY. Zobaczcie czego się dowiedzieliśmy.
 
ORSAY od lat proponuje polskim klientkom prawdziwie kobiecą modę. Nic więc dziwnego, że do swojego Klubu Młodych Kobiet zaprosił dwie ikony kobiecości. W pierwszej odsłonie kampanii w roli ambasadorki zobaczymy Jessicę Mercedes, a w kolejnej Anię Starmach.
 
W jubileuszowej kampanii zdradzają, co dla nich znaczy być modną kobietą i z kim najbardziej lubią cieszyć się modą. Stylizacje sygnowane przez ambasadorki można zobaczyć w specjalnej sesji zdjęciowej, a cenne wskazówki przeczytać w Poradnikach Modnej Kobiety autorstwa Jessiki i Ani.
 
Do Klubu Młodych Kobiet zaproszone jesteśmy także my wszystkie. Naprawdę warto do niego dołączyć!
 
Marka w ramach świętowania przygotowała dla swoich klientek konkurs, dzięki któremu również można zostać ambasadorką Klubu Modnych Kobiet ORSAY. Na zwyciężczynie czeka między innymi: kolacja z Jessicą i Anią, voucher o wartości 6 000 zł i udział w modowych wydarzeniach marki.
 
Więcej o urodzinowych niespodziankach znajdziesz na stronie www.orsay.com/20lat.
 
#ORSAY20latPolska
#ORSAYklub
#KlubModnychKobiet

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.