Kinga Rusin, Viva! luty 2016
Fot. Robert Wolański/ Sony A7R
Tylko u nas

Afrykańska przygoda! „To zupełnie inne miejsce niż sobie wyobrażałam” Kinga Rusin na okładce VIVY!

JG 24 lutego 2016 13:25
Kinga Rusin, Viva! luty 2016
Fot. Robert Wolański/ Sony A7R

Kinga Rusin to bohaterka okładkowa nowego numeru VIVY! (do kupienia od 25 lutego). O swojej wielkiej afrykańskiej przygodzie mówi, ze nie tak sobie to wyobrażała. A jak? Na planie kręconego w Afryce Agenta chciała świetnie się bawić, ale... nie tylko. O największych zaskoczeniach i przeżyciach opowiedziała w wywiadzie dla VIVY! Mamy także film z kulisów sesji - zobaczcie, jak powstawała okładka i czy Kinga Rusin naprawdę przytulała się do geparda?

 

Co jeszcze w numerze VIVY! 4/12016?
Wielki powrót Katarzyny Stankiewicz po 14 latach w milczenia! Dlaczego zniknęła na tak długo? Waldemar Dąbrowski w inspirującej rozmowie o cenie bycia liderem, sztuce zarządzania Teatrem Wielkim - Operą Narodową, a  także sztuce... pakowania walizek. Wspominamy także Andrzeja Żuławskiego - reżysera wizjonera, pisarza- skandalistę, wybitnego scenarzystę. Dlaczego mówi się że jest postacią kontrowersyjną?

 

Polecamy także: "Ważne jest mieć poczucie, że nie zmarnowałem ani jednego roku" Andrzej Żuławski w wywiadzie dla VIVY!

 

Co więcej? Wielki ranking mistrzów i mistrzyń stylu, piękne 50+, najpiękniejsze pary i debiuty sezonu. A także stylowe wpadki i urodowe olśnienia. Nowa VIVA! 4/2016 w kioskach od 25 lutego.

 

Kinga Rusin na okładce VIVY!

Kinga Rusin, Viva! luty 2016
Fot. Robert Wolański/ Sony A7R

 

 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.