Patricia Kazadi, VIVA! sierpień 2013
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
HOROSKOP

Ryby, takie jak Patricia Kazadi mogą liczyć na poprawę samopoczucia. A inne znaki? Horoskop na druga połowę marca

Olga Figaszewska 11 marca 2017 12:45
Patricia Kazadi, VIVA! sierpień 2013
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w pierwszej połowie marca?

Trwa czas zodiakalnych Ryb! Jedną z nich jest Patricia Kazadi, która 17 marca skończy 29 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Ryby 19.02–20.03

Lepsza kondycja psychiczna. Osoby przewlekle chore odczują poprawę samopoczucia. Najlepiej zrealizujesz się w zajęciach zespołowych. Możesz odnieść sukces tam, gdzie liczą się fantazja i wyczucie stylu. Planety sprzyjają zdawaniu egzaminów, wyjazdom zagranicznym związanym z rozwojem. W banku negocjacje pozwolą ci osiągnąć to, co zamierzasz. Trudno ci będzie uniknąć drobnego bałaganu w dokumentach.

Baran 21.03–19.04

Dzień bez uśmiechu uznasz za stracony. Nie omijaj okazji do rozrywki. Zapomnij o niepowodzeniach i ciesz się teraźniejszością. Obowiązki rodzinne dostarczą ci wielu ciekawych doświadczeń. Możesz liczyć na wsparcie rodziny. Uda się załatwić zaległe sprawy związane z finansami. Zadbaj o to, by drugi raz nie znaleźć się w tak trudnej sytuacji. Układ planet radzi używać karty kredytowej tylko do przemyślanych zakupów.

Byk 20.04–20.05

Intuicja to dobry doradca. Sprawy partnerskie ustabilizują się. Ktoś, kogo w przeszłości bardzo kochałaś, pojawi się blisko ciebie. Zastanów się dwa razy, zanim ulegniesz magii dawnego uczucia. Pewności siebie doda ci dobra sytuacja materialna. Jest szansa, że znikną kłopoty z wierzycielami, bo powodzenie w biznesie sięgnie zenitu. Pamiętaj, że twoim atutem jest punktualność.

Bliźnięta 21.05–21.06

Spożytkuj negatywne emocje do rozwoju wewnętrznego. Nikt cię nie będzie rozumiał tak jak ukochany. Może zapaść decyzja o wspólnym zamieszkaniu, a na twoim palcu zalśni pierścionek zaręczynowy. To najlepszy czas na powiększenie rodziny! Na polu biznesowym masz szansę osiągnąć sukces, który zawdzięczać będziesz tylko sobie. Bliźnięta, które przyszły na świat w dniach 9–19 czerwca, czeka przeprawa ze współpracownikami.

Rak 22.06–22.07

Znajdziesz się w otoczeniu ludzi wpływowych. Chcąc im zaimponować, zapiszesz się na kurs języka obcego lub szkolenie. Zainteresujesz się sztuką, parapsychologią i zaczniesz czytać inspirujące książki. W pracy nie ulegaj emocjom i uważaj na to, co mówisz. Pamiętaj – bardzo ważny jest spokojny dialog i optymizm. W weekendowe dni warto zaplanować wspólny rodzinny obiad i okazać bliskim zainteresowanie. Jeśli poczujesz się zmęczona, zwolnij tempo.

Lew 23.07–22.08

Rozpiera cię energia. Ale pamiętaj, że potrzebujesz czasami chwili wytchnienia. Może masaż czy zabieg kosmetyczny… Nie zrażaj się niepowodzeniami w sprawach urzędowych. Po nich przyjdą dobre wiadomości! Skłonność do ryzyka zapewni ci profity. Możesz zostać nawet szefem. Zapowiada się spotkanie pełne wzruszeń i namiętności. Na twarzach samotnych pojawi się uśmiech przyciągający spojrzenia.

Panna 23.08–22.09

Inne znaki mogą ci pozazdrościć doskonałej kondycji, świetnego humoru i pozytywnego myślenia. Masz szansę na szybką realizację zawodowych zamierzeń. Trudności, które wydawały się nie do pokonania, nagle przestaną być przeszkodą. Pojawi się też obiecująca perspektywa na podreperowanie twoich finansów. Romantyczne chwile czekają Panny z obrączką na palcu. Koniecznie zadbaj o dobre stosunki z przyjaciółmi.

Waga 23.09–22.10

Nie trać energii na rzeczy nieistotne. Podejmiesz intelektualne wyzwania. Znajdziesz ciekawy kurs, na który zapragniesz się zapisać. W firmie zaczną się rozmowy na temat nowych projektów. Nieoceniona okaże się twoja umiejętność łagodzenia konfliktów. Teraz łatwiej będzie otrzymać kredyt w banku. Pisane ci są imprezy, spotkania, romantyczne randki. Miłość smakować będzie wyjątkowo słodko!

Skorpion 23.10–21.11

Będziesz wyjątkowo powabna i uśmiechnięta. Znajdziesz sobie tyle nowych zajęć, że zaczniesz narzekać na brak czasu. Nie rezygnuj z udziału w firmowych spotkaniach, bo ominie cię propozycja od kogoś wpływowego. Gwiazdy sprzyjają nagrodom i premiom, ale sama musisz o nie poprosić. Relacje ze stałym partnerem ulegną poprawie, a ty poczujesz się pewniej.

Strzelec 22.11–21.12

Bądź bardziej aktywna i przedsiębiorcza. Nie oglądaj się w przeszłość. Zachwycisz wszystkich talentem kulinarnym i nowoczesnym spojrzeniem na wiele spornych spraw. W sferze przyjaźni nadchodzi dobry czas na oczyszczający dialog i szczere wyznania. Zadbaj, by wasze relacje były życzliwe jak dawniej. Zaplanuj podróż w poszukiwaniu radości i satysfakcjonujących wrażeń! Weekend to dobry czas na wyciszenie się.

Koziorożec 22.12–19.01

To czas dla życia rodzinnego. Z ukochanym podejmiecie decyzje dotyczące inwestycji i budżetu domowego. Dzięki szczeremu dialogowi zażegnacie wszystkie niedawne nieporozumienia i odnajdziecie wspólny język. Samotne Koziorożce muszą się uzbroić w cierpliwość, bo jest szansa, że niedługo się zakochają. We wszystkim, co dotyczy biznesu, czeka cię powodzenie. Przed tobą spotkania, które mogą zaowocować awansem i podwyżką.

Wodnik 20.01–18.02

Rodzinna uroczystość okaże się wspaniałym momentem na pojednanie z kimś bliskim. Poczujesz, jak ważna jest dla ciebie rodzina. Samotnych może znienacka trafić strzała amora – zapowiada się naprawdę romantyczny czas. W sektorze biznesowym bez ryzyka nie ma sukcesu – wyjdź poza schematy. Musisz zrezygnować z niepewności i śmiało dążyć do celu. Nie zabraknie ci pomysłowości i rad osób doświadczonych.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!