Doda z mamą
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM
Nowy numer

Doda z mamą Wandą na okładce "Vivy!". Apeluje: "Mamo! Musisz wyzdrowieć"

MA 22 września 2015 14:25
Doda z mamą
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

Diagnoza: nowotwór. "I szok. Straszny szok. Człowiek nie wierzy, mówi: 'Niemożliwe. To inni chorują, nie ja' - mówi mama Dody, Wanda Rabczewska, w najnowszym numerze "Vivy!". A jej córka dodaje: "Poczułam się tak, jakby ktoś zdzielił mnie czymś w głowę. Nie było czasu na myślenie. Wsiadłam w samochód i po czterdziestu minutach byłam u niej, w Ciechanowie".

Doda na okładce Vivy!

Wzruszająca rozmowa o walce z ciężką chorobą, wierze, nadziei, a przede wszystkim o miłości, która czyni cuda. Matki do córki i córki do matki. Zanim ją przeczytacie w 20. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę, na której piosenkarka apeluje: "Mamo! Musisz wyzdrowieć". A w środku sesja pełna ciepła i czułości autorstwa Bartka Wieczorka.

 

Doda z mamą
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.