Doda z mamą
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM
Nowy numer

Doda z mamą Wandą na okładce "Vivy!". Apeluje: "Mamo! Musisz wyzdrowieć"

MA 22 września 2015 14:25
Doda z mamą
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

Diagnoza: nowotwór. "I szok. Straszny szok. Człowiek nie wierzy, mówi: 'Niemożliwe. To inni chorują, nie ja' - mówi mama Dody, Wanda Rabczewska, w najnowszym numerze "Vivy!". A jej córka dodaje: "Poczułam się tak, jakby ktoś zdzielił mnie czymś w głowę. Nie było czasu na myślenie. Wsiadłam w samochód i po czterdziestu minutach byłam u niej, w Ciechanowie".

Doda na okładce Vivy!

Wzruszająca rozmowa o walce z ciężką chorobą, wierze, nadziei, a przede wszystkim o miłości, która czyni cuda. Matki do córki i córki do matki. Zanim ją przeczytacie w 20. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę, na której piosenkarka apeluje: "Mamo! Musisz wyzdrowieć". A w środku sesja pełna ciepła i czułości autorstwa Bartka Wieczorka.

 

Doda z mamą
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…