Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Dennis Leupold
Tylko u nas

Alicja Bachleda-Curuś na okładce "Vivy!". "A miłość... Teraz uczucie musi sprostać większym oczekiwaniom"

MA 6 października 2015 17:24
Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Dennis Leupold

Już nie zastanawia się, czy jej miejsce jest w Polsce, czy w USA. "I tu, i tam" - mówi. I dodaje, że tak jest jej po prostu dobrze. W Mieście Aniołów i filmowców Alicja Bachleda-Curuś żyje... jak chce. "To, co LA wnosi do życia, to jest pewna doza pozytywnego myślenia i radość. Każdego dnia doszukujemy się piękna w sobie i w swoim otoczeniu, a tutaj jest łatwiej je dostrzec. Tu jest po prostu pięknie" - aktorka, która nazwała siebie "kobietą, która się zmienia", tłumaczy "Vivie!", jak się zmieniła, od kiedy mieszka w Los Angeles.

 

Opowiada również dlaczego nie wraca do kraju, czy czeka na miłość i jakich ról nigdy by nie przyjęła. "Jestem otwarta na miłość. Ale teraz uczucie musi sprostać większym oczekiwaniom" - wyznaje.

 

A wywiadowi towarzyszą zdjęcia, które pokazują jej "życie w stylu LA". Zanim przeczytacie wywiad i zobaczycie sesję zdjęciową autorstwa Dennisa Leupolda w 21. numerze "Vivy!", który w kioskach pojawi się w czwartek, zobaczcie okładkę.

 

 

Alicja Bachleda-Curuś
Fot. Dennis Leupold

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.