kim_kardashian
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Sposób na jesienną chandrę? Boska figura

Odkryj sposób na sylwetkę samej Kim Kardashian!

Artykuł sponsorowany 25 października 2019 16:06
kim_kardashian
Fot. East News

Zapewne zauważyłaś, że gwiazdy nigdy nie mają wolnego i zawsze są na świeczniku. W ich świecie nie istnieje wakacyjne dbanie o sylwetkę. Ty też zasługujesz na to, by zachwycać figurą przez cały rok! Spójrz na Kim Kardashian – nawet w dresie prezentuje się zjawiskowo. A widziałaś może, by Ashley Graham w którejkolwiek z swoich obcisłych kreacji, podkreślającej jej obfite kształty, czuła się niekomfortowo? Te dwie gwiazdy łączy nie tylko to, że obie nie reprezentują standardów kreowanych na wybiegach. Seksapil i pewność siebie to dwie cechy, które wyróżniają je na tle innych celebrytek.

Jak szybko schudnąć?

zabieg_CoolSculpting
Fot. Adobe Stock

Jeśli od dawna próbujesz walczyć ze zbędnymi kilogramami, cellulitem lub innymi mankamentami, doskonale wiesz, że nawet najlepiej zbilansowana dieta i regularne treningi nie ze wszystkim sobie poradzą. Zamiast modelować swoją sylwetkę przed ważnymi wydarzeniami, spraw, by sezon bikini trwał cały rok. Zadbaj o swoje ciało, oddając je w ręce specjalistów. Dzięki zabiegowi CoolSculpting możesz uporać się z mankamentami figury w ciągu kilku tygodni. Jeśli marzysz o brazylijskich pośladkach, jędrnych udach i płaskim brzuchu, z pewnością się nie zawiedziesz. Ogromną zaletą zabiegu CoolSculpting jest jego bezinwazyjność. Nie wymaga on interwencji chirurgicznej i po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Wizyta w klinice zajmie tyle, co wypad na lunch w czasie pracy. Z tą różnicą, że po tym zabiegu możesz przebrać się w obcisłą sukienkę i zachwycać wszystkich swoją metamorfozą.

Metamorfoza z kriolipozą CoolSculpting

zabieg_CoolSculpting
Fot. Mat.prasowe

Zabieg ten wykonywany jest wyłącznie w gabinecie lekarskim pod nadzorem przeszkolonego specjalisty. Tej innowacyjnej technologii zaufały milion kobiet na całym świecie. Kriolipoliza CoolSculpting zapewnia utratę do 27 proc. istniejących komórek tłuszczowych w miejscu wykonywania zabiegu. To bezinwazyjna i efektywna metoda. W trakcie każdego zabiegu wykorzystuje się wymienną głowicę, która na wybranym obszarze zasysa skórę wraz z tkanką tłuszczową i przytrzymuje ją pomiędzy dwoma panelami chłodzącymi. Następnie jest ona schładzana. Dzięki zastosowaniu czujników, uszkodzenie tkanek jest niemożliwe, mimo zastosowania najwyższych parametrów urządzenia. Ponadto w Polsce dostępne są głowice nowej generacji – CoolAdvantage - które zmniejszają czas zabiegu aż o połowę, zwiększają obszar jego działania i minimalizują uczucie dyskomfortu. Modelowanie sylwetki może być naprawdę szybkie i przyjemne.

zabieg_CoolSculpting
Fot. Mat.prasowe

To ty decydujesz, które partie wymagają specjalistycznego wsparcia. Marzysz o poprawie jędrności brzucha? A może martwi cię cellulit lub nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy bioder i ud? Dzięki CoolSculpting pierwsze efekty zobaczysz już po miesiącu, a ostateczny efekt po trzech miesiącach.

To, że dbasz o swoje ciało, świadczy o tym, że kochasz siebie. Osiągnięcie zgrabnej sylwetki i poprawienie jędrności skóry sprawi, że poczujesz się pewnie w swoim ciele. Brakuje jeszcze tylko promiennego uśmiechu i świat należy do ciebie!


Artykuł powstał z udziałem marki Allergan.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.