Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

Sonia Bohosiewicz: "Jestem Ormianką"!

Widać?

29 września 2011 11:14
Fot. ONS

Sonia Bohosiewicz nie przestaje nas zaskakiwać. Niedawno przeszła prawdziwą metamorfozę i zaskoczyła zmianą stylu. Teraz przyszła pora, aby wszystko podsumować w wywiadzie dla "Vivy". Sonia w rozmowie z Piotrem Najsztubem zdobyła się na zaskakujące wyznania. Nas najbardziej zaciekawiło jedno...


- Jestem Ormianką. To dodaje mi jakąś "poduszkę więcej" na tym moim życiowym krześle - tłumaczy Sonia, dodając: - W tej poduszce są przyjemności z tego, że pochodzi się z narodu szalenie uzdolnionego i wartościowego. Ale bardziej czuję się Ślązaczką.


Polka, Ślązaczka czy Ormianka... Tak czy inaczej Sonia to dobra aktorka i piękna kobieta. Mamy nadzieję, że gwiazda nie planuje przeprowadzki do kraju przodków.


chimera

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.