Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax
VIVA! Tylko u nas

Sebastian Karpiel Bułecka napisał piosenkę dla... synka! Zawiodło USG!

Bartek Ufniarz 18 listopada 2015 21:01
Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax

Sebastian Karpiel Bułecka jest gwiazdą najnowszej Vivy!.  W rozmowie z magazynem opowiedział m.in. o narodzinach swojej córki, Antosi. Okazuje się, że zarówno on, jak i jego partnerka, Paulina Krupińska myśleli, że będzie to... chłopiec. Dlatego też na swojej nowej płycie "Drugie Pół" jest piosenka o... synku:

Sebastian: Docierały do nas błędne sygnały!

Viva!: USG zawiodło?

Sebastian: Tak. A potem było za późno, żeby zmieniać ten tekst. Nie było czasu. Ale cóż, to nie moja ostatnia płyta. Więc wszystko jest nadrobienia.

Dla Sebastiana narodziny córki były przeżyciem metafizycznym. Czuje, że teraz może przenosić góry:

 

To są metafizyczne przeżycia i tak niezwykłe, że trudno je oddać słowami. Posiadanie dziecka, bycie rodzicem jest wielką łaską i wielkim darem od Pana Boga. To jest błogosławieństwo i to się czuje. Przypływa wielkiego szczęścia. Poczucie, że jest wspaniale. Jak powiew ciepłego, świeżego powietrza, które dostajesz w plecy, pcha cię do przodu. Wszystko jest pięknie, masz dużo siły i chcesz przenosić góry. To niesamowite - mówi muzyk.

Więcej - w nowej Vivie!

 

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z córką! Pierwsze wspólne zdjęcia rodziny! ZDJĘCIA

 

Sebastian Karpiel Bułecka w Vivie!

Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax

 

Sebastian Karpiel Bułecka w nowej Vivie!

Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?