Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax
VIVA! Tylko u nas

Sebastian Karpiel Bułecka napisał piosenkę dla... synka! Zawiodło USG!

Bartek Ufniarz 18 listopada 2015 21:01
Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax

Sebastian Karpiel Bułecka jest gwiazdą najnowszej Vivy!.  W rozmowie z magazynem opowiedział m.in. o narodzinach swojej córki, Antosi. Okazuje się, że zarówno on, jak i jego partnerka, Paulina Krupińska myśleli, że będzie to... chłopiec. Dlatego też na swojej nowej płycie "Drugie Pół" jest piosenka o... synku:

Sebastian: Docierały do nas błędne sygnały!

Viva!: USG zawiodło?

Sebastian: Tak. A potem było za późno, żeby zmieniać ten tekst. Nie było czasu. Ale cóż, to nie moja ostatnia płyta. Więc wszystko jest nadrobienia.

Dla Sebastiana narodziny córki były przeżyciem metafizycznym. Czuje, że teraz może przenosić góry:

 

To są metafizyczne przeżycia i tak niezwykłe, że trudno je oddać słowami. Posiadanie dziecka, bycie rodzicem jest wielką łaską i wielkim darem od Pana Boga. To jest błogosławieństwo i to się czuje. Przypływa wielkiego szczęścia. Poczucie, że jest wspaniale. Jak powiew ciepłego, świeżego powietrza, które dostajesz w plecy, pcha cię do przodu. Wszystko jest pięknie, masz dużo siły i chcesz przenosić góry. To niesamowite - mówi muzyk.

Więcej - w nowej Vivie!

 

Zobacz także: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z córką! Pierwsze wspólne zdjęcia rodziny! ZDJĘCIA

 

Sebastian Karpiel Bułecka w Vivie!

Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax

 

Sebastian Karpiel Bułecka w nowej Vivie!

Sebastian Karpiel Bułecka w sesji w listopadowej Vivie!
Fot. Marta Wojtal/Kayax

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.